Narodilo se ve vašem okolí miminko a nevíte, jaký dárek mu koupit? Řešíte dilema, jestli by měl být spíš praktický nebo roztomilý? Spojte obojí a budete mít skvělý dárek nejen pro miminko, ale i jeho maminku.

Mé kamarádce se před Vánoci narodil chlapeček. A k takové příležitosti se hodí přinést nějaký dárek. Lámala jsem si hlavu, co koupit. „Prolézala“ jsem obchody s dětským oblečením a hračkami, ale nic mi nepřišlo originální.

Až jsem v jednom malém obchůdku s dárky objevila úžasnou věc. Na první pohled krásná, na omak hebká a ještě k tomu praktická. Co víc si přát? Plyšové, nebo úpletové zvířátko, které se dá zahřát v mikrovlnce, nebo zchladit v mrazáku, takže má všestranné využití.

pes

Jeho bříško obsahuje sáček s lněnými semínky, takže se dobře přizpůsobí tělu. Zahřátý se položí na bříško, takže uleví od bolení a ukolébá ke klidnému spánku, což ocení nejen miminko, ale i jeho maminka.

Myslím, že tato fotka hovoří za své.

 patrik

Ani ne měsíční Patriček se usmívá na svého nového „kámoše“ a jeho maminka to komentuje slovy: „S dárkem od tebe jsem hrozně spokojená, Páťu dost trápí bolení bříška a pokaždé, když pejska nahřeju a dám mu ho na bříško, během chvilky se uklidní a je po breku. A když zrovna Šmudlik neslouží jako „uvolňovač prdíků“, je Patričkovým nejlepším kamarádem“

A pejsek může dítě provázet i na další cestě životem. Až povyroste a utrží nějakou tu bouli, hračka zase pomůže. Dáte ji na chvíli do mrazáku a bolístku zchladíte.

Možná vás napadne otázka, jak se taková hračka udržuje v čistotě. Docela snadno, po vyjmutí sáčku se semínky ji můžete klidně vyprat v pračce.  

No řekněte, mohla jsem vybrat něco lepšího?

Reklama