Po neuvěřitelně lítém, těžkém a vyrovnaném boji zvítězila v anketě o pokračování seriálu Hra s bestií varianta „ano“. Těsně a s odřenýma ušima, ale nakonec přece jen. Konečný výsledek se ustálil na 311 hlasech pro ANO a 296 pro NE.

Ty, které hlasovaly proti, se nyní musí smířit s tím, že se jednou za 14 dní budou na Žena-in.cz setkávat s bestií. Snad ten nápor přežijí. :o))

 

Bestie, která totiž vtrhla na ž-in, je zatím tajemná a neprobuzená a ani my v redakci vlastně pořádně nevíme, jaká vlastně bude, až se objeví s plnou parádou. Protože o tom budete na konci každého dílu rozhodovat vy – jakým způsobem se bude bestie projevovat, kam až zajde, či případně vůbec nezajde… Zkrátka je to zatím napínavé jak pro vás, tak pro nás.

Uvidíme, co nám přinesou další díly. Bude to napětí? Tvrdá erotika? Nebo tak trochu detektivka? Zklamání?

 

Jediné, co víme jistě, že to bude thriller. Tento žánr jste si vybraly a odhlasovaly a to je jediné stálé kriterium, které neopustíme.

 

V každém případě může vzniknout třeba thriller s novými, zatím neznámými prvky … kdo ví? Vaše a naše fantazie, která bude po celou dobu přítomnosti bestie na ž-in spolupracovat, se totiž může v průběhu tvoření seriálu  zvrtnout směrem, o kterém zatím nemáme nikdo ani tušení.

Ale o tom přece fantazie je. O hraní, vymýšlení, zkoušení.

 

Hra s bestií tedy bude pokračovat. Pro všechny, které si rády hrají, rády se nějak odlehčeně odreagují a tento styl jim vyhovuje. Protože i o tom je život…
Článků na závažnější témata vydáváme a i nadále vydávat budeme dost. Myslíme si ale, že kromě toho by na ž-in měl být i prostor pro odpočinek, relaxaci … třeba malinko neslušnou, dráždivou a tak trošku za hranicemi našich běžných, všedních dní.

 

Tak tedy – kdo chcete, pojďte společně čelit bestii, která se pomalu a pokradmu plíží mezi nás…jen my ji můžeme usměrnit, či nechat průchod jejím choutkám….

Reklama