Pozoroval svou ženu, jak stojí před zrcadlem a rozčesává si vlasy. Vypadala jako víla, o které mu máma čítávala, když byl ještě malým klukem.

Evelínka? Ano, tak nějak se jmenovala... Ale to nebyla víla... Lesní žínka?

Oklepal hlavou stejně, jako se oklepává pes po skotačení v rybníce. Neměl si dávat tu poslední skleničku. Neměl. Cítil, jak se mu žaludek bouří a v hlavě se mu prohání stádo splašených koní. Byl opilý...

Opilej jako prase...
Nechutně ožralej ....

Myšlenky mu bezcílně brouzdaly hlavou sem a tam, jakoby hledaly útočiště. Nestačil je ani pořádně zachycovat, natož je jakýmkoli způsobem koordinovat...

Měl na Veroniku chuť.

Byl opilý, alkohol mu koloval v krvi jak smrtící jed, ale přesto cítil, že ji chce. Chce ji líbat, hladit, mazlit se... Chce cítit její vůni, její teplo, její horký dech.

Pomalu se otočila a zahleděla se do nepřítomného pohledu svého muže. Zase byl opilý. Stejně jako před měsícem, před týdnem, včera... Natáhla si přes sebe župan a snažila se přijít na to, co se mu honí v hlavě.

Jasně, chce šukat. Chce se se mnou mazlit, hladit mě, šeptat ta šíleně zamilovaná slova... Chce být tím něžným, láskyplným manželem, pro kterého jsem bohyní...

Přivřela na krátký okamžik oči. Tušil Michal, jak ji sex s ním unavuje? Napadlo ho to někdy? Poznal na ní, že se v posteli nudí?

Věřila, že ne. Žil si ve svém světě, kde je něžnost a ohleduplnost v sexu zásadním pravidlem. Pravidlem, které se nikdy neporušuje.

Ano, Michal měl hranice, za které nikdy nešel. Měl ve své – i opilé – hlavě bránu, která byla zamknutá na tisíce západů. Sakra! Ale ona za tu bránu chtěla! Chtěla se dostat do světa, kdy sex není jen něžnou láskou, ale kdy dokáže i bolet. Chtěla cítit při milování bezmoc, možná strach, bolest, křik...

Do háje s citem! Do háje se všema něžnejma slovama!

Ta myšlenka jí v hlavě křičela jak hladové dítě. Nechce se jen milovat. Nechce pod vlnou něžností dosahovat orgasmu, který ji přivede až před bránu smrti.

Jenže orgasmus s Michalem má chuť zvětralého piva...

Měla toho plné zuby. Stáhla si župan z ramen a pomalým krokem se blížila k tomu muži, který byl již dva roky jejím manželem.

Dlouhé, nekonečné roky... Dlouhé roky, kdy nepoznala sex, který by ji vtáhl do temné říše násilí....

Když objala muže, který se jí vzdaloval stále víc a víc, otevřela zakázanou bránu. Nechala svou fantazii bez dozoru. Nechala jí volný průchod... A zatímco jí Michal šeptal něžná slova, Veronika ve svém světě představ slyšela nadávky, cítila bolest, prožívala si znásilnění....

Další orgasmus, který jí neudělal Michal, ale její představa... Poprvé se přistihla při myšlence na nevěru...

Poprvé se přistiha při tom, že v duchu proklíná svého muže....

Vzhledem k Vašim reakcím jsme vložili mimořádnou anketu ve které můžete hlasovat o pokračování tohoto seriálu. Pokud většina zvolí NE, seriál bude s okamžitou platností ukončen.
                                                                                                                         Redakce

 

 

Redakce se ptá: Co bude dál? Hlasujte ZDE

Reklama