druhé jméno

Strach, to je pocit, který si raději vyvoláváme zprostředkovaně, třeba pomocí knížky nebo filmu. Prožívat strach na vlastní kůži nemá mnoho lidí v lásce. Pojďte si tedy zasoutěžit o jeden z těch filmových stimulantů: horor Druhé jméno patří prokletým.

Druhé jméno patří prokletým

druhé jménoBohatý obchodník Logan spáchá z neznámých důvodů sebevraždu ve svém autě. Brzy po pohřbu kdosi vykrade jeho hrob a rituálně znetvoří jeho tělo. Loganova dcera Daniela začíná pátrat po důvodech tohoto hrůzného činu, spáchaném na jejím milovaném otci. Během rozkrývání otcovy skutečné minulosti, je kontaktována duchovním, který jí vypráví příběh z dob úsvitu křesťanství. Tehdy vzniklo společenství tzv. Abrahamitů, kteří vyznávají na základě Bible nelidský rituál, jehož součástí je, že každé prvorozené dítě musí být zabito rukama vlastního otce. Předpokládalo se, že toto společenství již dávno zaniklo, ale ve druhé polovině 20. stol. se opět objevilo pár důkazů jeho stálé existence. Daniela je však k tomuto příběhu velmi skeptická, a tak se rozhodne navštívit svou matku, která je umístěna v sanatoriu pro duševně nemocné. Když jí řekne o smrti otce, dostane matka záchvat a začne křičet jméno „Josefína". Během pátrání v otcovi minulosti, objeví podivného muže, se kterým se otec údajně setkal těsně před smrtí. Poté, co se mu potají vloupe do bytu, zjistí, že tento muž jí už delší dobu sleduje. Daniela zjišťuje, že je pronásledována mužem jménem Toby Harris, který byl odsouzen za vraždu své ženy před 25 lety. Toby Harris se jí však snaží přesvědčit, že není vrah a že ona je ve skutečnosti jeho vlastní dcera. Daniela opět nevěří ničemu, co jí bylo řečeno a pátrá sama dál po tom, co se vlastně stalo. Bohužel pro ni není cesty zpět a tajemství, které objeví bude více než zničující...

Soutěž - PRAVIDLA!

Pravidla soutěžeo pět dévédéček s filmem Druhé jméno patří prokletým jsou (jako vždy) jednoduchá.

Celkem do 20 článků a novinek v magazínu jsme ukryli následující fotku z plakátu tohoto filmu (viz obrázek pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny fotky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 26. července 2010.

druhé jméno

Připomínám, že abyste měly šanci na výhru, musíte nasbírat všech dvacet obrázků!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 26. července až do 5. srpna 2010, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!
Soutěž začíná právě teď (pátek 6. srpna) ve 13.30 hodin a končí v pondělí 9. srpna v 11.00 dopoledne. Hodně štěstí!

Ceny do soutěže věnovala firma EUROPEproduction.

europeproduction

Reklama