Vybrat nejlepší Vaše příspěvky byl takřka nadlidský úkol. Popravdě jsme se v redakci pěkně pohádali a nakonec každý redaktor vybral těch svých 5. Z asi čtyřiceti příběhů nakonec rozhodl spravedlivý los… Přečtěte si tedy 5 příběhů čtenářek ze hry o epilátor Panasonic, které jsme vylosovali z těch nejlepších.

První místo a epilátor Panasonic ES2057 získává

verkaH:
Nejen ženská depilace
O tom, jak si odstraňovala chloupky naše babička, vyprávěla moje teta. Podle její rady zapálila svíčku (chystala se na rande) a postupně si chloupky opalovala. Nejenže byl byt plný šíleného zápachu, podařilo se jí mimo jiné také zapálit záclonu... Můj švagr, znalý této historky, se rozhodl manželce zakoupit jeden z prvních depilačních strojků. Musím říci, že jsme jej se sestrou obě vyzkoušely. Nutno podotknout, že s dnešními se nedal srovnávat. Šlo v podstatě o rotující gumovou hadičku, která byla na několika místech naříznutá. Odstranit všechny chloupky bylo tedy nejen zdlouhavé, ale i velmi bolestivé. Když jej sestra odmítla používat, divil se proč. Ta bolest přece nemůže být tak nesnesitelná... A tak ho napadlo to také vyzkoušet. A proč by to zkoušel na nohách, když má vousy, a pokud by to vyšlo, nemusel by se holit. Nechtějte vědět, jak příšerně řval, když se o to pokusil. A ten slovník. Svůj pokus ukončil konstatováním, že holení není zas tak špatné...


Kosmetické přípravky od firmy Garnier získávají:

Bruneta:
Moje zkušenost s holením jest tato: Jednoho slunečného rána jsem se chystala do práce s tím, že po práci jsem objednaná na kontrolu u gynekologa. Můj gynekolog je pěkný a sympatický chlap, a tak se na prohlídku vždy pečlivě připravuji, abych se před ním cítila dobře. A k tomu samozřejmě patří i holení.
Jenže jak to tak ráno často bývá, spousta povinností a málo času – oholit jsem se prostě nestihla. Popadla jsem tedy žiletku, nějaký sprchový gel a tělový krém, a že to budu muset dohonit v práci. Jak jsem si řekla, tak se také stalo. Těsně před odchodem (naštěstí máme na pracovišti sprchu) jsem se osprchovala, oholila, ještě jsem si intimní místa ošetřila tělovým krémem a hurá na gynekologii. Před svého doktora jsem předstupovala se zcela dobrým pocitem a spokojeností. Jediné, co se mi nezdálo, byla jeho hláška: "No to jste se mi na tu prohlídku krásně vystrojila." Trochu mě to vyvedlo z míry, ovšem nenechala jsem na sobě nic znát, a jen jsem se usmívala. Červíček pochybností mě však hlodal dále a tak jsem ještě na ordinačním WC šla zkontrolovat, zda bylo všechno v pořádku. Co však následovalo, mě úplně odrovnalo. Už jsem chápala tu doktorovu nenadálou reakci. Moje intimní místa se totiž celá třpytila. V tu ránu mi to došlo. V té rychlosti ráno jsem popadla místo obyčejného tělového krému tělový krém se třpytkami, kterým jsem se dole po holení natřela! To byl teda trapas první třídy. A co následovalo? Cesta domů doprovázená křečemi smíchu. A posléze také křečemi smíchu u každého, komu jsem se s tímto svým trapasem svěřila.

Januše:
Před lety, to bylo dceři asi 6 let, jsme se chystali k moři. Pár dní před odjezdem jsem si po koupeli začala holit nohy. Dcerka mě chvíli mlčky pozorovala a pak se zeptala, proč to dělám. Odpověděla jsem, že chci být krásná a pak, že na chloupky se přilepí jemný písek u moře a nevypadá to hezky. Pokývala hlavičkou a odešla. Já skončila holení a strojek položila v koupelně na poličku. Za pár minut slyším příšerný řev svého manžela z obýváku. Vletím tam a co vidím. Dcerka klečí u gauče, na kterém držel siestu můj muž. Manžel teď ječel a držel si zkrvavenou nohu. Když jsem uviděla strojek v rukou malé rošťandy, pochopila jsem. Můj muž má totiž příšerně chlupaté nohy a dcera mu chtěla od nich "odpomoci". Tak jsem to vysvětlila i mému vyjukanému muži. On to také pochopil a už se na malou nezlobil. Ovšem, kdo to odnesl, byl můj strojek, který byl přímo zahlcen chlupy. Druhý den šel muž s dcerou a koupili mi lepší a modernější. Ten už něco vydržel. 

paueleen:
Jednou se mi podařilo zamotat si při holení do strojku vlasy. :) Nakláněla jsem se a soustředila při holení lýtka a už to bylo. :) Nešlo s tím nic dělat. A ještě místo toho, abych stojek vypnula, tak jsem zvýšila rychlost. Strojek se mi přimotal až těsně k čelu. :) Musela jsem stojek nakonec od hlavy odstřihnout. Vlasy dorůstaly 3 měsíce, takže jsem měla parádní štětičku místo ofiny. :) :)

a Z_U_Z_U za básničku:
Éterem už rada letí,
buď potěcha mužských očí!!!
Neměj nohy jako Yetti,
ženám radí Jakub Kočí.

Epilace, depilace,
bohulibý je to čin,
jak se zhostit téhle práce,
poradí ti žena-in.

O strojek už zuří bitva,
vyhraje jen nejlepší!!
Nemáš strojek? stačí břitva,
strniště se polepší.

Holení či polykání,
debatu vždy rozpoutá,
každý ten svůj názor brání,
čtenářky to upoutá.

Tématicky je to rovno,
oživí to soutěží...
Já vyhraju zase... (teda jako nic)
v žaludku to neleží.

Hlavně že se pobavíme,
srst odrbem, podrbem,
Jak na to, už všechny víme,
učíme se s Jakubem.
 


Všem výherkyním GRATULUJEME, výhru očekávejte poštou!

Reklama