Příspěvek další čtenářky vypráví, jak si její starší dcera hrála na kadeřnici. Udělala „šmik šmik“ a ofinu měla rázem oškubanou!

Milá Mirsimun, Váš příspěvek nás pobavil. Aspoň budete mít s dětmi jednou na co vzpomínat :)


Moc se mi líbí zvolené téma a rozhodla jsem se také přispět svými zkušenostmi. Jako bonus mám dvě dcery, které rády s účesy experimentovaly už od dětství.

Já si pamatuji na jednu dvě historky. Jedna byla v pubertě, kdy nám bylo s kamarádkou asi 14 let, a řekly jsme si, že bychom si mohly trochu zkrátit vlasy a že se ostříháme navzájem. Samozřejmě nám na tom nic složitého nepřišlo, ostříhat si o pár centimetrů vlasy přeci není žádný problém. Pustily jsme do toho u nás v koupelně, jak jsme přišly ze školy. První já ji, celkem to ušlo, a jí se to líbilo, tak jsme pokračovaly. Pak teda stříhala ona mě. Stříhala a stříhala, každá strana jiná, tak přistříhávala a bohudíky došla moje mamka a málem nás obě přizabila.

Ukončila naše stříhání a mašírovaly jsme všechny tři k její kamarádce, ať nám to upraví a sestříhne nám to, ať prý vypadáme normálně. Ta její kamarádka se uchichtávala už ve dveřích a prý to zas tak příšerné není. Já na tom byla hůř, protože Kamila mi to „vzala“ víc, ale tehdy jsem byla i ráda, že maminka přišla a myslím si, že bychom si tehdy těch pár facek i zasloužily. 

Když měla starší dcera 4 roky, také experimentovala a hrála si na kadeřnici. A jako naschvál to bylo dva dny před focením ve školce. Naštěstí stihla jen ofinu. Takže byla ostříhaná na mikádo, ale ofinu měla doslova oškubanou a dlouhou asi 5 mm. Ještě dnes se u té fotky smějeme.

A mladší dcera, ani nemluvím, ta si své užila v dospělosti, když se poprvé a naposled rozhodla, že si nechá udělat melír. Kadeřnice si spletla barvu a ještě jí řekla, že by jí doporučila a to udělat tak a tak, že bude kočka. Nechala se přemluvit a nakonec zaplakala nad hotovým dílem. Vypadala sice jakž takž, ale holka byla mladá, zkušeností moc neměla, ale dcera spoléhala na to, že je mladá a bude znát nové a dobré trendy. Nakonec šla k naší staré známé kadeřnici na obměnu toho díla, a jak byla spokojená.

mirsimun

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Nejšílenější vlasová proměna

  • Zažila jste takovou?
  • Líbila se vám?
  • Co na to okolí?
  • Šlo o domácí experiment?
  • Vynadala jste kadeřnici?
  • Probrečela jste noc do polštáře?
  • Musela jste si pořídit paruku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PROMĚNA. Předem děkuju a těším se na první den strávený s vámi, milé čtenářky!

Reklama