Březnová aktualizace do hry Moje malé Tesco přidává službu Tesco Online nákupy a s ní nové způsoby, jak splnit přání zákazníků. „Stejně jako skutečné Tesco, i prodejny v naší hře nyní nabízejí svým zákazníkům možnost nakupovat potraviny z pohodlí domova,“ říká Lucie Rožková, manažerka oddělení Digital společnosti Tesco v České republice.
5aaa6d5d0e99eobrazek.png

Ve hře se po dosažení 60. úrovně otevírá možnost posílat online objednávky v dodávkách k zákazníkům domů. Některé dodávky pojmou více objednávek najednou, jiné je například třeba vybavit mrazicím boxem, aby mohly převážet zmražené zboží. „Online nákupy musí šlapat jako hodinky, objednávky je třeba nachystat ke spokojenosti zákazníků a hlavně včas odeslat. Věříme, že si hráči užijí novou výzvu a zábavu, kterou online nákupy přináší,“ dodává Rožková.
5aaa6d44284d0obrazek.png

Od minulého října hra také nabízí možnost získat body CLUBCARD přímo v samotné aplikaci. Body se dají získat za postup na každou další úroveň a za splnění týdenních výzev. Získané body poté lze převést na účet účastníka v programu CLUBCARD.
5aaa6d5131ae8obrazek.png

Hra Moje malé Tesco byla spuštěna v Česku v lednu 2016 a vyšla na chytré telefony a tablety s operačními systémy Android, iOS i Windows. Od té doby si ji vyzkoušelo bezmála 300tisíc českých příležitostných hráčů.
 

Reklama