Tentokrát si povídáme o strašidelných zážitcích. Pokud se ráda bojíte, můžete vyzkoušet hru Scary Maze Game, která otestuje vaše schopnosti s myší. Ale pozor - hra je skutečně jen pro psychicky dobře připravené!

Následující hru spusťte jen, pokud máte v pořádku nervy, nebojíte se infarktu a ve vašem okolí se zrovna nepohybuje šéf. Hru je totiž nutné hrát se zvukem (nebo lépe se zapnutým zvukem).

  • Ovládání: myš.
  • Cíl: Dostat se tečkou do červeného pole po vyznačené trase a nenabourat do stěny.Téma dne 23. března 2012: Setkání s tajemnem na vlastní kůži

  • Setkala jste se někdy s tajemnem?
  • Máte nějaký vlastní strašidelný zážitek?

Tak sem s ním! Posílejte mi své příběhy na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na získání strašidelného dárku, posílejte příspěvky nejpozději 23. 3. 2012 do 15.00 hodin a délka příspěvku ať je alespoň rovna tomuto odstavci, může být ale i delší samozřejmě. Jaký že dárek můžete získat? Dvě z vás dostanou zajímavé strašidelné knížky. Pro jednu přispěvatelku tu mám dva díly Upířích deníků L. J. Smithové - Temné vize Odhalení a Stefanovy deníky Chuť krve z nakladatelství FRAGMENT. Druhou z vás čeká knížka Eden Maguire Krásní mrtví, taktéž od FRAGMENTu a knížka Tři kruté příběhy s novelami J. D. Kočího, J. Hlávky a R. Šusta z nakladatelství EPOCHA.

Krom dárku můžete s tímto strašidelným tématem získat také body do březnového kola Věrnostní soutěže. Rozdělím strašlivý nášup celkem 10.000 bodů mezi pět přispěvatelek nějakým náhodným klíčem.

kniha kniha

kniha kniha

Reklama