HP nabízí veřejnosti možnost stát se spoluautorem českého rekordu ve vytvoření nejdelšího papírového auta. Společnost HP připravila netradiční zakončení série kreativních akcí, při nichž si od loňského listopadu mohly děti ve vybraných nákupních centrech na tiskárnách HP vytisknout, a následně vystřihnout a sestavit svůj papírový model limuzíny.

Během víkendu 7.2.–8.2. (v sobotu od 9:00 do 21:00 h a v neděli od 9:00 do 15:00 h) budou mít děti v Centru Černý Most v Praze poslední šanci vyzkoušet si, jaké to je být modelářem, a přispět k pokusu o vytvoření nejdelší papírové limuzíny a zápisu do České knihy rekordů, který proběhne v neděli 8.2.2015 mezi 15. a 18. hodinou pod vedením profesionálního modeláře Josefa Kropáčka.

auto

Akce moderovaná Tomášem Matuškou proběhne v Centru Černý Most na nepřehlédnutelném auto-stánku. Je určena především dětem pro podpoření jejich kreativity, zúčastnit se ovšem mohou celé rodiny. Zapojení se do klání o rekord je velmi snadné – každý návštěvník může přinést již hotový středový díl limuzíny (vystřihovánka je ke stažení na webu www.zabavadomu.cz/media/pdf/hp-limuzina-bila.pdf) nebo jej získat a sestavit na místě. Po odevzdání středového dílu limuzíny se zájemci budou moci svést skutečnou stylovou limuzínou, která na ně bude čekat přímo u bran nákupního centra v neděli 8.2. mezi 15. a 18. hodinou.

Během nedělního odpoledne bude rovněž vyhlášen vítěz soutěže o nejlepší papírový model automobilu, která probíhala od listopadu do konce ledna na portálu www.zabavadomu.cz.

Tisk vystřihovánek na místě zajistí tiskárny HP Deskjet Ink Advantage, které umožňují snadné kopírování, skenování a bezdrátový tisk v nejvyšší kvalitě. Jejich inkoustové kazety HP Ink Advantage dokážou vytisknout až dvakrát více stran za stejné ceny, jako u předchozích generací tiskáren. Unikátní technologie HP se navíc postarají o to, že použité pigmentové inkousty v tiskových hlavách nezaschnou.

Partnery pokusu HP o český rekord ve vytvoření nejdelšího papírového auta jsou společnosti Centrum Černý Most, KORES, portál Kudy z nudy a Svaz modelářů ČR.

Další informace o projektu lze najít na webových stránkách hp.cz/vicezamene a www.zabavadomu.cz.

Reklama