Od včerejší desáté hodiny, dodnešní půlnoci běží soutěž o 3x 500 Kč. Buďte věrné, vracejte se, zapojte svou mozkovnu a můžete vyhrát. Záleží jen na vás.

Je to jednoduché.

Včera před desátou hodinou se rozeběhla hodinová soutěž.

Za každou hodinu, ve které nás navštívíte, získáte jeden bod. Tedy pro ty, co to neznají. Nemusíte nic sbírat, na nic klikat, stačí, když k nám v danou hodinu přijdete a otevřete třeba jen homepage. Bod se dá získat v každé hodině z celých 24.

K tomu, abyste měla šanci na výhru, musíte získat do dnešní půlnoci  alespoň deset bodů za hodinovou návštěvu. Tedy přijít k nám po hodině desetkrát.

Ale to není vše. Od včerejška se pod novinkami objevují soutěžní čísla a písmena. Ty je potřeba všechna zapsat. Budou se objevovat i po celý dnešek a na místech, kam jsme je dali, zůstaly a nebudou mizet.

Dnes v 16.00 zveřejníme soutěžní otázku, která bude mít návaznost na vámi získaná písmena.

Prvních 500 Kč získá ta z vás, která na otázku správně odpoví jako první a bude mít k zítřejší půlnoci alespoň 10 bodů z hodinovky.

Druhá a třetí výhra bude vylosována.  A připadne těm z  vás, které správně odpoví a budou mít více než 10 bodů. Získají také 500 Kč.

Přeji příjemnou zábavu!

Případné nejasnosti odpovím v diskusi pod článkem.

Tady si můžete zkontrolovat počet sesbíraných bodů:

Houbová soutěž

 

Houbařská hádanka: H            5

Reklama