Co je Good Lunch? Good lunch je hotové plnohodnotné jídlo nebo příloha, které je možné konzumovat teplé anebo i studené. Obsahuje vyvážený poměr luštěnin, zeleniny a obilovin. To vše je ochucené špetkou koření a kapkou extra panenského olivového oleje. Good lunch je skvělý a chutný zdroj rostlinné bílkoviny s pořádnou dávkou vlákniny. Ideální jako oběd do kanceláře nebo kdykoliv kdy máte málo času, a přitom vám stále záleží na tom co sníte, protože neobsahuje žádné dochucovadla nebo konzervanty. Stačí jenom 1 minutu ohřát v mikrovlnce a můžete ihned konzumovat.

631740120cc77obrazek.png

Jak nám v redakci Good Lunch od Bonduelle chutnaly?
 
Zuzana

Mám ráda všechno, co mi usnadní život. Takže jsem moc ráda otestovala novinku Good Lunch od Bonduelle, která představuje plnohodnotné a hlavně zdravé jídlo. Když jsem vyrážela s kamarádkou na celodenní výlet s pejsky, hodila jsem si do batohu místo toastů sáček s Good Lunch od Bonduelle a přibalila jsem už jen lžičku a ubrousek. Jídlo se dá sice ohřát v mikrovlnce, ale to jsem neřešila a rozhodla se dát si je jako studený luštěninový salát. Výsledek předčil moje očekávání. Jídlo je dokonalé samo o sobě, není třeba dochucovat ani jinak upravovat. Porce je velká přesně tak akorát, aby vystačila na oběd nebo večeři. Ochutnala jsem pak i jídlo, co jsem doma ohřála v mikrovlnce a doplnila ho čerstvou zeleninou a také super! Za mne jednoznačně doporučuji! Těžko říct, která z variant mi chutnala nejvíc, všechny jsou výtečné. Ale asi ta s bulgurem, který mám obecně ráda.   

63173fd51b1d9obrazek.png

Klára

Všechny tři varianty se Bonduelle povedly. Mám ráda zdravá jídla a luštěniny se snažím do jídelníčku zařazovat pravidelně. Řada Good Lunch je skvělá v tom, že se jedná o hotové jídlo plné dobrých ingrediencí, jež se nemusí dochucovat, ale jen ohřát. Testování jsem si užila během dovolené na Lago di Garda, kdy jsme vyráželi s rodinou na celodenní výlety. Jídlo Good Lunch jsem ohřála v mikrovlnce a pak jej přendala do termosek, které jsme si vzali každý do batohu. Tenhle zlepšovák doporučuji, protože vám zaručí skvělé a teplé jídlo i uprostřed přírody, kde na žadnou restauraci nebo stánek s občerstvením opravdu nenarazíte. Navíc je to lehké a díky vláknině i vydatné jídlo, které vás zasytí na dlouhou dobu a dodá vám energii. Ze tří variant mi chutnaly všechny, nejvíce však Good lunch s Quinoou. Oceňuji hlavně velmi rychlou přípravu, jídlo se už nemusí dochucovat a je plné skvělých surovin – zeleniny, luštěnin a obilovin.

63173febd4e2fobrazek.png

 Věra

Jsem ráda, že jsem měla možnost testovat hotová jídla z řady Good Lunch od Bonuduelle. Líbí se mi, že se jedná o již hotové jídlo, které jen ohřejete a můžete ho hned sníst. Trávím léto na chalupě a když se mi nechce vařit, je to skvělá alternativa. Chuťově jsou výtečné všechny tři varianty, pokud máte rádi obiloviny a zeleninu, pak budete nadšení stejně jako já. Mé dceři nejvíce chutnala varianta Good lunch se Špaldou, mně Good lunch s Quinoou. 

My jsme měly v redakci možnost testovat tyto druhy:

erwrwewer.jpg

Good lunch s Quinoou

 Good lunch se Špaldou

Good lunch s Bulgurem

 Naše články:

631741135f35cobrazek.png
 

Reklama