Chcete si užít dovolenou s dětmi? Využít bazénu, herny a ochutnat skvělou kuchyni? Využijte prověřeného hotelu Bystré*** u Poličky. Řada čtenářek Žena-in jej zná. Inspirujte se dopisem jedné z nich, která nám popsala kvalitu hotelu.


bys

Ahoj Katko,
co se mi narodila Bětuška, nemám moc času. Vždyť to znáš, kolik běhání je kolem miminka. A když mi malá usnula, byla jsem unavená a hlavně sama. To víš, manžel je pořád v práci...
Taky jsem potřebovala shodit pár kil po porodu.
Domluvila jsem se s Hankou ze sousedního bytu, která má dvouletého chlapečka a půlroční holčičku, že to chce oddych. Přidaly se k nám ještě dvě kamarádky, které známe z mateřského centra, a vyrazily jsme.
Na Vysočinu do úžasného hotýlku, který je „Baby friendly“. Ale hlavně - přátelský k maminkám. To byl tak úžasný relax .

bys


Už při rezervaci nám paní recepční pomohla s výběrem pokojů - všechny je mají nafocené na netu, tak jsme si podle toho vybíraly. To víš, já raději s omyvatelnou podlahou, ale Hanka chtěla zase s kobercem a Martina trvala na přízemí, ale hotel nám vyšel ochotně vstříc. Stejně jako s postýlkami: já mám cestovní, ale nakonec jsem si pro Bětku půjčila dřevěnou, ona je na ni zvyklá, a holky také využily možnost zapůjčení, aby nemusely tolik věcí vozit s sebou.
Hned po příjezdu na parkoviště (na noc se zamyká, to byl manžel rád, že byl jeho miláček dobře schovaný) jsme byly nadšené velkou zahradní restauraci s pískovištěm a trampolínou. Děti se hned zasekly na skluzavce. Paní recepční nám přišla naproti, hned nám ukázala, co, kde a jak. Zavedla nás na krásné, nové, pěkně zařízené pokoje. Na pokojích LCD, rádio a hlavně čisto i v koupelně, která je na pokoji. Tam mají i fén, tak jsem si ho vezla zbytečně. Na děti jsou prostě připraveni. A to tak, že na patře měli ledničku, mikrovlnku i varnou konvici. Ale dělali tam tak výborné presso, tak na domácí zásoby nedošlo.

bys
Samozřejmě jsem doma něco zapomněla - chůvičku - ale i tu měli na zapůjčení. V restauraci krmící židličky, dětské příbory a prostírání. Jídla byla vařena opravdu pro děti a vybrala si i Hančina holčička, ta má bezlepkovou dietu, a uvařili jí to přesně tak, jak potřebuje.
A kdybys viděla jejich společenskou místnost! Kulečník, stolní tenis, pro děti koberec a hračky a hlavně filtr na pitnou vodu. Děti si pohrály, my jsme pokecaly...
Ale hlavně jsem tam jela kvůli bazénu. Je v ceně ubytování, tak to víš, ten jsme i s dětmi využily. A báječné na něm je, že je s mořskou vodou, tak se tam prý nepřidává žádný chlór. Voda je tam krásně teplounká, byly tam i hračky pro děti, tak jsme se s Bětkou vyřádily. Na hotelu se dala dolmluvit i paní na hlídání, tak jsme toho několikrát využily, zašly na masáže, kosmetiku a dovršily jsem to vířivkou - relaxační světla, hudba, klid, teplounko. No prostě pohoda.

bys
Výborně tam vařili, tak jsme začaly využívat i hotelové fitko, docela dobře vybavené, a mě to cvičení před těhotenstvím bavilo. Tak jsem chytla druhý dech, zrelaxovaná, odpočatá, no ve cvičení pokračuji i po návratu domů. Manžel nás přivítal s otevřenou náručí, ty řeči, jak si od nás odpočine, ho pustily, a docela mu bylo smutno. Když viděl, jak jsme s Bětkou spokojené, hned začal plánovat další prodloužený víkend. A manžel Hanky se přidal, tak nás tam na jaře mají znovu a ve větším počtu. Díky ceně se tam může jet i několikrát do roka a my to určitě využijeme. Se snídaní to stojí 540 korun a v ceně je bazén, fitko a parkoviště. A my to máme příště díky klientské slevě o 10 % levnější. S děvčaty jsem si udělaly dámskou jízdu v týdnu, to tam mají program pro rodiny s dětmi za 490 Kč, a to jsou dokonce v ceně dvě hodiny bazénu denně a navrch zadarmo půjčení postýlky. To hlavní: hotel je v Bystrém u Poličky, jmenuje se Hotel Bystré***, je na malém náměstíčku s parkem a tady jsou kontakty: 605 539 700, 739 456 515, 461 741 736, email: hotelnapodkove@unet.cz, web: http://www.napodkove.hotel-cz.com/

Ahoj Jana a Bětka

P.S.: Je vyhlášená soutěž o ubytování zadarmo, tak se tam nezapomeň přihlásit, třeba Tě vyberou...

Reklama