Zdravím ženy-in!
Jsem studentka na vysoké a občas si přivydělávám tím, že dělám hostesku. Poslední ochutnávku jsem dělala v Makru v oddělení uzenin. A narazila jsem na tak hroznou vedoucí, že bych ji nepřála ani nepříteli.

Když jsem tam došla, rovnou mě poslala, aťsi zajdu pro stolek, tak jsem šla. Když jsem ho donesla na místo a chtěla složit, objevil se první problém (normálně jsou jednotlivé části aspoň popsané číslicemi) - nebylo nic popsané. No tak jsem se dala do skládání a zápasila s tím, ale ať jsem dělala, co jsem dělala, tak mi to nesedělo. Tak jsem poprosila o pomoc jednoho chlapíka z personálu, co šel okolo. Byl milý a hned mi pomohl, ale taky s tím měl problémy. Podařilo se mu napasovat do sebe spodní část stolku, když šla okolo vedoucí a hned spustila: Je milé, že slečně chcete pomoc, ale ona je placená od toho, aby si s tím poradila sama. Běžte si po své práci, máte jí dost!

indicie Hitler

Takže jsem zůstala sama se stolkem, ale nějak jsem to dala dohromady. Pak jsem začala krájet uzeniny na kolečka a kostičky, abych mohla začít, a sotva jsem to dodělala, už tam byla zase a mám si spravit čepici, aby mi nečouhaly vlasy, a krájet kolečka napůl a kostičky menší a cedulku mám nakřivo... no pokaždé, když prošla kolem, měla nějakou připomínku, a když jsem šla na přestávku, dívala se na mne takovým pohledem jako „Jak si vůbec dovoluju udělat přestávku?“

Měla sjem sto chutí jí něco říct, ale potřebovala jsem podpis na výkaz práce od vedoucí a měla jsem trochu obavy, že by mi ho potom nedala :o(, tak jsem to snášela!

Při odchodu jsem se zdržela na vrátnici a povídala si s dalšími, co tam ten den pracovali nebo byli na brigádě, a vyšlo najevo, že takhle pije krev úplně každému!

Markety mám ráda a ráda tam nakupuju, ale po téhle zkušenosti se v Makru tak trochu vyhýbám uzeninám, když s přítelem nakupujeme, radši tam pošlu jeho, opravdu nestojím o to se s ní znova setkat!
Helena1033


Tyranie v supermarketech, ano, to znám z dob, kdy jsem sám chodíval do Makra na noční. To byly časy. Dvanáct hodin doplňovat zboží. Na umření. A když se objevil koordinátor Prudil... Joj, ty vzpomínky, ta bolavá záda... A jakou VŠ že to studujete, Heleno?

Napište nám také na adresu redakce@zena-in.cz o vašich zkušenostech se supermarkety!