Některá ženy uklízejí s velkou oblibou. Ovšem mnohem větší procento tuto činnost nenávidí, navíc na to ani nemají čas. Adriana to vyřešila po svém. A to originálním způsobem. Byt má perfektně naklizený, nemusí na nic sáhnout, ke všemu sem a tam ukojí svou touhu po divokém sexu.

bič

„Uklízení je pro ženy, které nevědí, co se svým volným časem,“ drží se pořekadla Adriana. Tato mladá žena je velmi časově vytížená, navíc, jak sama přiznává, uklizení jí vrcholně nebaví. Jenže doma musí mít uklizeno, zvlášť, když má ještě kočku a psa. „Nechala jsem se inspirovat svou vdanou kamarádkou. Ta mi doporučila dva uklízeče. Mladé, dobře stavěné, skvěle vybavené. Nejlepší bonus ovšem je, že za úklid jim stačí pár ran na holou. Oni jsou spokojení a já taky,“ usmívá se spokojena produkční Adriana. Ta si služby svých dvou SM uklízečů nemůže vynachválit.

Domácnost nelze udržet v čistotě bez špinavé práce.
George Bernard Shaw

A jak takový úklid probíhá? „Nejdřív jsem teda byla trošku vyděšená. Kamarádka mi naznačovala, že chlapci mají takový trochu zvláštní mundúr, ovšem když to pak vidíte ve skutečnosti.“ Usmívá se a vypráví dál. „Když přišel první, kterého jsem měla domluveného na úklid části bytu, nestačila jsem se divit. A to jsem myslela, že jsem zvyklá na ledasco. Přišel sympaťák, pohledný kluk a šel se převléct. Vyšel v celolatexovém overalu s koulí v puse. Pocity to byly smíšené. Musím ale říct, že vygruntováno bylo parádně. Vzala jsem plácačku na mouchy a naplácala mu, jak bylo domluveno. Ten druhý zase přišel v kabátu a pod ním měl dámský korzet, podvazky a tangáče. Zapadla jsem do pokoje a začala se smát. On se zatím pustil s vysavačem v ruce do práce. Opět úklid na jedničku.“ Adriana už toto praktikuje několikátý měsíc a je naprosto spokojená. A to i po sexuální stránce. Občas totiž uklízečům dá víc, než jen na holou. „Všem ženám tento způsob údržby domácnosti můžu jen doporučit. Nemusíte se zbytečně ničit a se sklenkou dobrého vína můžete relaxovat,“ vzkazuje na závěr.

Čtěte také:

Reklama