Také berete uklízení vašeho domova jako běžnou rutinu? Navléknete na sebe pohodlné tepláky nebo legíny, volné tričko a pustíte se do gruntování s tím, aby to bylo co nejdříve hotovo... A teď si zkuste představit, že byste všechny tyto úkony měla dělat v sexy latexovém oblečku - stejně jako Tamara, po které to její přítel vyžaduje.

Nechápete? Tamara zprvu také nechápala, když ji její přítel požádal o to, zdali by nemohla alespoň vysávat ve vysokých jehlových lodičkách. „Při jeho návrhu jsem se začala smát, jelikož jsem myslela, že je to pouze narážka na můj uklízecí mundúr, který fakt sexy nebyl, spíš naopak. Později jsem pochopila, že to sranda nebyla.“ Tamařin přítel má totiž tak trochu zvláštní choutky. Vzrušuje ho, když vidí svou přítelkyni uklízet v sexy latexovém oblečku, kdy hlavní roli musí hrát především kozačky nad kolena s hodně vysokým podpatkem.

hospodyně

„Začalo to lodičkami s vysokým podpatkem, později se to stupňovalo a jeho požadavky byly čím dál zvláštnější. Přišlo stahování vlasů do culíku, výrazné líčení, pak latexové šortky... Vygradovalo to tak, že luxuju a vlastně všechny domácí práce včetně zalívání kytek nebo vaření vykonávám v těchto neprodyšných kouscích, kterých mám v šatníku nespočet. Nejedná se však o každodenní rutinu, ale o víkendu nebo jednou, dvakrát v týdnu si to takto zpestříme.“ Někomu může tahle představa připadat komická, ale Tamaře na tom už dnes nic zvláštního nepřijde, i když zpočátku ji užby jejího přítele trochu vyděsily.

„Když jsem se ptala, proč bych měla být oblečená zrovna do latexu, odpověděl mi, že ho to hrozně vzrušuje. Ten pohled, kdy jsem na jednu stranu taková ta hodná hospodyňka a na druhé straně sprostá rajcovní holka. Nechápala jsem to, ale svého přítele miluju a řekla jsem si, proč ne?!“ Tamara sama říká, že to není sice nic příjemného, ale už si zvykla a prý se sama sobě i v těchto oblečcích líbí. „Navíc je úžasné, když přítel přijde a během mytí nádobí si mě položí na kuchyňskou linku a máme vášnivý sex. Všem ženám bych obdobné zpestření domácích prací doporučovala, uvidíte, že vaše polovička taky nebude proti! Nebojte se odvázat a být přístupná novým zkušenostem,“ dodává Tamara na závěr.

Je sex nemravný? Jen dělá-li se pořádně.
Woody Allen

Čtěte také:

Reklama