Svou zkušenost s horoskopy má další čtenářka-ryba Enka1. Nechala si udělat horoskop na míru a odpovídala tak polovina, proto astrologii moc nevěří...

Podle výpočtů čtenářky Enky1 běhá po světě 229 lidí, kteří se narodili ve stejné vteřině jako ona. A určitě jsou odlišní...


Zdraví Ryba!

Na světě existuje přibližně 7 000 000 000 lidí. Rok má cca 31 556 925 sekund. Z toho vyplývá, pokud mi kalkulačka dobře posloužila, že na na naší zeměkouli teď někde pobíhá 229 lidí, kteří se narodili ve stejné vteřině, hodině, dnu, měsíci i roce. Kdybychom si dali slezinu, určitě budem mít každý odlišnou povahu, různé osudy, jiný pohled na život a žebříček hodnot.

A proto mě horoskopy moc neberou. Ano, sem tam si je přečtu, zjistím, že na mě sedí tak polovina. Tuto zkušenost mám i s horoskopem dělaným „na míru“. Ani si nepamatuji odkdy dokdy jednotlivá znamení jsou, kromě znamení svého, manželova a dvou dětí.

Dnes odjíždím na víkend do jednoho z nejmenovaných hlavních měst střední Evropy. Docela ráda bych věděla, jestli tam těch mých 229 souputníků bude taky :-)

Enka1

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. dubna 2012: Vy a vaše znamení

  • knihaVěříte v osud určený datem vašeho narození?
  • Vystihuje vás vaše sluneční znamení?

Své příspěvky k tomuto tématu mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději 27. 4. 2012 v 15.00 hodin. Jejich délka ať je rovna nebo delší délce tohoto odstavce, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a tím pádem i šanci na získání pěkného dárku, kterým je tentokrát poučná a zajímavá knížka Anny Belly Hýbalové: Sluneční znamení (vydal Knižní klub). Tak tedy pište, pište, jsem zvědavý, jestli se do vás při narození Slunce trefilo?

Reklama