Beranko, pustíš se s vervou do nové práce a na konci týdne již budeš moci bilancovat své úspěchy. Navážeš nová obchodní spojení, s Venuší v Beranu, úsměvem a přívětivostí to půjde samo. Na Valentýna utužíte s partnerem své občas rozbouřené vztahy. Karta Kalichová desítka tě dovede k harmonii.

Býčice, s Marsem ve tvém znamení budeš znamenitá bojovnice. Tvá vládkyně Venuše ve vedlejším ohnivém Beranu tě obdaruje patřičným kouzlem, kterému neodolají ani obchodní partneři. Karta Devítka pentaklů ti připomene tvé bohatství a schopnosti.Valentýna oslavte v klidu domova. Nezapomeň na dáreček.

Blíženko, v pondělí vyhni se hádkám s muži a tím jim dokaž, že jsi ta moudřejší. Karta Princezna pentaklů tě přivede k setkání, které tě obohatí. Valentýnek dostaneš hned několik. V neděli díky Neptunu prožiješ pohádkovou neděli. Možná bude trošku pracovní, protože v sobě můžeš objevit umělecké sklony.

Račice, setkáš se s neobvyklými lidmi a událostmi, které mohou změnit tvůj život. S kartou Vůz možná nasedneš do vlaku směr cizina. Partnerské soužití bude klidné a vyrovnané, zvláště co se týče manželství. Pokud věříš na nešťastný pátek třináctého, lehce to přivoláš. Sílu načerpáš opět v sobotu s Valentýnem.

Lvice, Pluto zintenzivní tvé vztahy. Nic si nenecháš sama pro sebe, ale své duševní bohatství budeš sdílet s druhými. V partnerovi zažehneš oheň. Na svatého Valentýna budou i okázalé drahé dary blednout nad vaší láskou. Karta královna holí tě možná zvolí královnou plesu. Doma tě nic neudrží.

Panenko, v pondělí si řekni, že moudřejší raději ustoupí. Buď bdělá na finance, někdo by tě mohl oklamat. Nejhezčím dnem bude neděle, když se spojí Neptun s tvým vládcem Merkurem. S kartou Kalichovou desítkou klidně lenoš v posteli, dopřej si ten luxus. Klidně celý víkend, nejenom na Valentýna.

Váho, v pondělí se mohou vyskytnout nedorozumění mezi partnerem a dětmi, na tobě bude narovnat svářené strany do latě. Okolnosti tohoto týdne tě budou nutit uvažovat o vlastním podnikání. Karta deseti mincí opět nabádá k využívání schopností, které zatím leží ladem.

Štírko, karta tří pohárů signalizuje nějakou oslavu. Bude však dobré se při ní držet zpátky. Mars s Merkurem mají v pondělí velkou ráži, co se týče slovních projevů. Možná teď častěji sleduješ nabídky zaměstnání, ale většinou bývají z jiného oboru. Koncem týdne by mohlo dojít k zajímavé dohodě se starším člověkem.

Střelkyně, Pluto v příznivém aspektu se Sluncem přeje upevňování zdraví a regeneraci. Dopřej si pobyt na čerstvém vzduchu nebo chvilku sportu. Karta Princezny mincí mluví o setrvání na dosažené pozici. Názor jiné osoby ti pomůže do budoucna vylepšit pracovní podmínky.

Kozorožko, zřejmě musíš pracovat příliš tvrdě, dávej si pozor na přetížení. Neber na sebe i úkoly jiných lidí. Člověk, kterému se snažíš podat pomocnou ruku si tvé snahy příliš neváží. Karta esa holí naznačuje později zvrat k lepšímu. O víkendu na Valentýna najdeš vnitřní rovnováhu.

Vodnářko, karta devíti mečů naznačuje strach a uhýbání před vlastními myšlenkami.Věc, do které ses nedávno vrhla s odhodláním tě vysiluje a pochybuješ zda to byl moudrý krok. Ve středu při aspektu mezi Sluncem s Plutem se může změnit tvůj vztah k některým přátelům. Na Valentýna se zpevní vztahy na domácí půdě.

Rybko, karta Princezny mečů naznačuje, že máš být připravena čelit jakékoliv kritice a bez ostychu odrážet všechny útoky. Na hrubý pytel hrubá záplata. Nebudeš se ani snažit nic uhlazovat, nebo opravovat. V sobotu při aspektu Marse se Saturnem potáhnete s miláčkem za jeden provaz.

 !!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár

www.astroagentura.cz  

    
Reklama