Beranko, vládce Mars ti odejde do sousedního znamení Býka, tím se zaměříš na posílení své materiální pozice. Výměnou za Marse přijde vládkyně Býka do znamení Berana. Dostaneš ohnivější náboj ve věcech lásky. Karta týdne Velekněz je ochrannou kartou, dá ti správný náhled. 

Býčice, tvá vládkyně Venuše vstoupí do znamení ohnivého Berana a vládce znamení Berana – Mars vstoupí do tvého znamení. Využij této hvězdné výměny k vylepšení svého života v oblasti práce i lásky. S kartou týdne Mečovou pětkou se s nikým nesrovnávej, buď jedinečná, buď to prostě ty…

Blíženko, tvůj Merkur ve Vodnáři ti pomůže vymyslet nevídané. V dobré konstelaci s Venuší to bude také v lásce, kde vstupem do znamení Berana nabere na prudkosti. Ve spřízněném Vodnáři je i Slunce s Neptunem, které přidají krásnou inspiraci. Podle karty Mečové desítky budeš jak znovuzrozená.

Račice, tvá vládkyně Luna doma ve svém znamení bude znamenat posílení citů, ve spojení se Saturnem jejich vážnost a stálost. Až v neděli naruší klidnou hladinu Venuše vstupem do prudkého Berana. Nezahrávej si s ní a nekaz si domácí štěstí, které ti nabízí karta týdne Hvězda.

Lvice, v pondělí s Neptunem ve spojení se svým Sluncem budeš krotká a mazlivá kočička. Už ve čtvrtek o úplňku a v pátek můžeš pozorovat své stěží ovladatelné chování, proměníš se v tygřici v kleci. Kalichová čtyřka nabádá nepřehlédnout příležitost, kterou máš na dosah. Mohla bys získat zajímavé informace.

Panenko, s Merkurem ve znamení Vodnáře se bude dařit tvořivosti. Karta Kalichová princezna značí chválu a uznání. Úterní vstup Marse do znamení zemského Býka bude přínosem, studiem můžeš úspěšně pracovat na své kariéře. Vstup Venuše do Berana by mohla být menší katastrofa, nehraj na dobyvatelku mužských srdcí.

Váho, buď pozorná, někdo se na tebe obrátí s výhodným návrhem. Karta Princezny mincí říká, že mu lze důvěřovat. V zaměstnání si můžeš si vybojovat výhody, které ti budou kolegové závidět. Tvůj miláček z kraje týdne vytuší, jaké máš přání. V pátek ti nějaká věc usnadní plnění povinností.

Štírko, s přechodem Marse do znamení Býka získává konkurence na síle. Karta Pěti mečů nabádá k opatrnosti, nemáš se chovat důvěřivě. Stejně tak spojení Slunce s Neptunem říká, že trocha podezíravosti neuškodí. Zřejmě bys ráda změnila něco trvalého, ale to se až do pátku nejeví příliš výhodně.

Střelkyně, karta Mírnosti naznačuje, že se budeš zabývat hledáním správné míry ve svých činech. Může to být i upozornění, že v něčem přeháníš. Známí ti pomohou nebo upozorní na důležitou věc související s nemovitostmi. V pátek se dá v této záležitosti čekat překvapení, zvláště pokud jde o prostory k podnikání.

Kozorožko, vstupem Marsu do znamení Býka tě budou více zajímat věci, které ti přinášejí zábavu a potěšení. Karta Císaře naznačuje připravenost k boji. Zřejmě budeš bojovat o přízeň člověka, na kterém ti záleží. Neboj se vyvolat konflikt se sokyní. Možná zastrašuje, ale ty jsi silnější.

Vodnářko, z kraje týdne dokážeš číst mezi řádky. Snadno pochopíš, co si kdo myslí, i když říká něco jiného. Karta Čtyř pohárů naznačuje osamostatnění, chvilkové vyčlenění se z kolektivu. To co tě dříve těšilo, může být nyní důvodem k rozmrzení. Někdo po tobě bude žádat důležité rozhodnutí, kterému se vyhneš.

Rybko, karta Věž patří k méně oblíbeným. Obyčejně naznačuje nečekaný pád nějaké falešné jistoty. Její pozitivní význam spočívá v osvobození se ze svazující situace. Páteční aspekt mezi Uranem a Marsem napovídá, že by to mohla způsobit zpráva od přátel nebo osoby, která ti slibuje protekci.

Aspekty :

  • pondělí  v 10:30 hod Slunce 12,51 stup. Vodnáře konjunkce s Neptunem 12,51 stup. Vodnáře
  • úterý  v 11:05 hod. přechod Mase z Berana do Býka,
  • pátek v 9:49 úplněk na 16,54 stupni Lva. V 10:23 hod  Mars na 1,53 stup.Býka v sextilu s Uranem na 1,53 stup. Ryb
  • sobota  v  5:21 hod. přechod Merkura z Kozoroha do Vodnáře
  • neděle ve 13:32 hod. přechod Venuše z Ryb do Berana

 

 !!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár

www.astroagentura.cz  

         
Reklama