Beranko, začátkem týdne s Lunou v Beranu budeš energicky řešit životní úkoly. Podle karty týdne se budeš muset s něčím rozloučit. Tvůj vládce Mars s Plutem jsou ti nápomocni, „zemři a povstaň“ je jejich heslo. Když bys byla nucena ukončit práci, která tě bavila, zachovej si dobrou mysl a pevné nervy, přijde lepší.

Býčice, může tě tížit finanční situace. Východisko se vždy najde. Ve středu se chmury rozplynou, když Luna vstoupí do tvého znamení Býka. S kartou týdne se i peníze objeví. Někdo ti může vrátit dluh, na který jsi zapomněla. Partnerovi nevyčítej, že nevydělává miliony. Zkus to sama!

Blíženko, dávej si pozor na peníze. Ve čtvrtek potěší tvého Merkura Jupiter, povede se ti nějaký dobrý kousek. Tvůj den bude sobota, kdy Luna vstoupí do znamení Blíženců. Zapomeň na práci, povinnosti či studia, a odpočiň si po svém. Je to den stvořený pro lásku, karta týdne ti přeje.

Račice, od pondělí budeš bojovně naladěná se svou Lunou v Beranu. Ve středu bys mohla v novinách najít inzerát na práci v cizině. Hned tam zavolej, hvězdy přejí změně. Odpoledne s Lunou v Býku si vyjasníš pro a proti, o víkendu s Lunou v Blížencích to probereš s rodinou. S kartou týdne a potřebnou dávkou štěstí to vyjde.

Lvice, v pondělí s Lunou v ohnivém Beranu budeš plná energie a nápadů. Když se k tomu ještě ve středu přidá ohnivý Mars, to by v tom byl čert, kdyby se ti v zaměstnání nepovedl nějaký čertovský kousek. O nedělní noci to o tobě bude tvrdit také partner. S kartou týdne teď neodkládej žádnou práci.

Panenko, s kartou týdne máš zaručen úspěch v práci, ve čtvrtek bude na tvého vládce usmívat Jupiter. Budeš nebývale tvořivá a samý dobrý nápad, který je dobré realizovat, dokud je tvůj Merkur ve spřízněném zemském Kozorohu. Prožiješ pohádkový víkend se svou láskou, možná někde na sjezdovce v cizině.

Váho, karta devíti mincí představuje radostná překvapení, šťastné náhody a schopnost sáhnout po kořisti ve správný okamžik. Nezapomínej na to ve chvílích, kdy na tebe bude nadřízený vyvíjet zvýšený nátlak, a řekni mu, jakou cenu mají tvé kvality. Nedělní odpoledne si nech jen pro sebe.

Štírko, karta se jménem Hvězda patří k nejpříznivějším v balíčku. Představuje vycházející světlo za temné noci. To, co právě zamýšlíš, je pro ostatní dobrou zprávou, kterou rádi uslyší. Od středy si více všímej svého partnera. Možná si s něčím neví rady, nebo se chystá udělat nějakou hloupost, kterou mu dokážeš rozmluvit.

Střelkyně, sama sebe nepoznáváš a nestačíš se divit, co všechno si dovolíš říct na plná ústa. V jedné záležitosti zjistíš, že už nemáš důvod se o něco snažit, protože výsledek pro tebe ztrácí význam. V jiné nesouvisejí záležitosti se dočkáš optimistických reakcí. Koncem týdne se zbavíš nějaké přítěže. Karta deseti pohárů říká, že si máš najít nový cíl.

Kozorožko, karta Milenci je lepší pro nezadané, jako vyhlídka na setkání s partnerem. Zadané častěji staví před nějaké rozhodování, v kterém mají dát přednost hlasu srdce před rozumem. Pokud přeci jen potkáš novou lásku, jdi za ní a o ničem nepřemýšlej. Jinak by to skončilo hned na začátku.

Vodnářko, možná tě bude zajímat, jak to vypadá se společnou kasou. Bacit prasátko, nebo ho nechat ještě chvilku žít? Karta prince mečů naznačuje, že by mohl partner najít nějaké řešení k tvé spokojenosti, jen se ho neptej jaké. Jupiter, který symbolizuje velké peníze teď stojí na půlce protějšku, ale tiše trpí.

Rybko, karta Dvou mečů naznačuje pochybnosti a nedůvěru. Člověk se snaží něco vyřešit, ale většinou nemůže přijít na způsob, se kterým by byl úplně spokojen. Jestliže se vyskytly nějaké potíže, bude nejlepší zaujmout roli trpělivého posluchače a vyčkej až se věci vlivem Merkura vyřeší samy.

Aspekty :

  • Čtvrtek : Jupiter 17,02 Panny opozice s Venuší 17,02 Ryb ve 13 hodin 2 minuty     Jupiter 17,51 Panny trigon s Merkurem 17,51 Kozoroha v 19 hodin 10 minut
  • Sobota Merkur 20,13 Kozoroha sextil s Venuší 20,13 Ryb ve 12 hodin 5 minut
  • Neděle Pluto 21,31 Střelce kvadratura s Venuší 21,31 Ryb v 13 hodin 58 minut

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár

www.astroagentura.cz  

          
Reklama