V pondělí budou v podobných šířkách nad rovníkem planety Mars, Saturn, Uran a Neptun. Mohou se objevit překvapivé zprávy týkající se větších skupin lidí. Luna ve znamení Ryb vytvoří během dne čtyři hlavní aspekty, z toho jeden příznivý a tři nepříznivé, pokusme se zůstat nad věcí.

V úterý od rána na sebe zapůsobí příznivě Merkur a Uran, kombinace těchto planet se často týká nových nápadů, snadněji nacházíme neobvyklá řešení, objevují se novinky, které by se nyní měly týkat vysokých škol nebo dopravy. Merkur, symbolizující myšlení v pozdních večerních hodinách, přechází do znamení Kozoroha, kde se stává výborným organizátorem a praktikem, jeho nevýhodou v tomto znamení je konzervatizmus.

Ve středu jsou v harmonické vzdálenosti Slunce s Neptunem, to zjemňuje naše projevy a budeme jednat více intuitivně, jako by nás vedl vnitřní hlas, snadněji uvěříme informacím, které si nebudeme mít příležitost osahat.

Ve čtvrtek a pátek netvoří významné planety mezi sebou přesné aspekty, jen Luna s nimi komunikuje převážně v dobrém, doufejme, že čerti v páteční večer budou mít jemnou ruku a Mikuláš nás na ulici nepřetáhne berlí. Měsíc má být ve znamení Býka, což by mohlo slibovat bohatou, či smyslnou nadílku.

V sobotu se proti sobě postaví Venuše v Kozorohu a Saturn v Raku. Rodinný rozpočet asi prodělá zatěžkávací zkoušku, stejně jako rodinné vztahy.

V neděli kolem jedenácté nevyhledávejme konfrontace, Luna bude v napětí s Uranem, což přináší emocionální výbuchy. Odpolední Luna v Blížencích již usnadní komunikaci.

Horoskopy pro jednotlivá znamení najdete zde : //zena-in.cz/horoskop.asp

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

         
Reklama