V prvních minutách tohoto týdne nastalo novoluní ve znamení Střelce, které tentokrát doprovodilo zatmění Slunce. U nás však není viditelné. Tak, jako Luna vstupuje do dalšího kola, je v pondělí vhodný čas k novým začátkům.

V úterý nás čeká rušný den, Merkur potkává Pluto ve Střelci a do hloučku se připojí i Luna. Na celý spolek míří z nepříznivé vzdálenosti Mars. To nabádá k opatrnosti na cestách, i u hromadné přepravy. V pracovních záležitostech se mohou vyřešit zásadní věci, ale nezapomínejme na toleranci. Kdekdo dostane odvahu říci to, co by si jindy nechal pro sebe.

Ve středu na sebe zapůsobí příznivě energie Venuše a Uranu. To je příležitost zažít v lásce něco výstřednějšího, neobvyklého, čeho se nám běžně nedostává. Všeobecně se dají očekávat menší zábrany k flirtování.

Ve čtvrtek přechází Venuše ze znamení Střelce do znamení Kozoroha, ten je věrnější a nutí více pečovat o krásný vzhled.

V pátek kolem čtvrté míjí Luna Neptun, tím zvyšuje citlivost na vnímání nálady v okolí.

Sobota přeje zábavě, užívejme ji plnými doušky, v neděli kolem devatenácté hodiny Luna vytváří napětí se Sluncem, proto si žádné radovánky nešetřete až na večer.

Horoskopy pro jednotlivá znamení naleznete zde :
//zena-in.cz/horoskop.asp

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

           
Reklama