V úterý se potkává Venuše s Plutem ve znamení Střelce, proto se dá předpokládat, že vzrostou naše nároky v partnerských vztazích a budeme od svých miláčků vyžadovat maximum lásky.

Ve středu vytváří příznivý aspekt Neptun s Merkurem, což by mohlo příjemně zjemnit ústní i písemné projevy, a ozdobit je větší rafinovaností. 

Ve čtvrtek proti sobě stojí Mars s Jupiterem. Poloha těchto planet nutí bojovat a dobývat vyšší pozice. U jedinců, kteří mají tuto konstelaci nevhodně zkombinovanou s individuálním horoskopem, znamená naopak rezignaci.

V pátek se Slunce před svým odchodem ze znamení Štíra dostane do konfliktního postavení s Uranem. Uran - to jsou překvapení a nečekané věci, náhlá rozhodnutí. Třeba najednou vyhodíte z obýváku věc, která vám tam už pět let překáží.

V sobotu v 18:44 vejde Slunce do znamení Střelce, tím by měla pookřát hlavně ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec) a částečně vzdušná (Blíženci, Váhy, Vodnář).

V neděli bude pod nepříznivým aspektem Merkur s Jupiterem a Marsem. To naznačuje spory, hádky a nevhodné spekulace, také nepříjemnosti na delších cestách.

Horoskopy pro jednotlivá znamení najdete zde : //zena-in.cz/horoskop.asp

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

      
Reklama