První příznivější aspekty se tento týden objeví až v úterý mezi Venuší a Neptunem, což umocňuje kulturní zážitky. Zároveň však budou v nepřízni Merkur a Uran ... rychlá a řízná výměna názorů, díky předchozímu aspektu budeme na takové výměny dost citliví.

Ve středu přechází Merkur ze znamení Štíra do znamení Střelce, kde naproti němu stojí nevyzpytatelná Černá Luna. Střelci, Blíženci, Ryby a Panny narozené v první den, na který připadá jejich znamení se mohou setkat s vulgárnějšími projevy, nebo se jim budou hůře nacházet správné výrazy. Konflikt mezi Venuší a Marsem přináší napětí mezi ženami a muži, které se dá pozitivně využít k flirtování.

Ve čtvrtek se podporují Mars se Saturnem a dodávají pevnou vůli, snahu dotáhnout věci do konce.

V pátek Venuše s Jupiterem rádi utrácejí, zvyšují touhu po hezkých, ale jinak nepotřebných předmětech, nedokáží si jen tak něco odepřít.

O víkendu nevytvářejí planety nic přesného, jen Luna neodpočívá a prochází harmonickými vazbami na Merkur, Venuši a Pluto v ohnivých znameních.

Horoskopy pro jednotlivá znamení najdete zde : //zena-in.cz/horoskop.asp

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

        
Reklama