V pondělí bude Venuše v harmonickém aspektu se Saturnem… To je aspekt, který do vztahů vnáší věrnost, možná zjistíme, že stará láska nerezaví. Luna se pohybuje i v úterý ve znamení Lva, což je opět čas vhodný pro ošetření vlasů.

Ve středu spolupracuje Slunce s Uranem...Uran je nositelem náhlých nečekaných změn a překvapení, nejvíce se dotkne osob narozených ve znamení Vah po 22. říjnu.

Ve čtvrtek spolupracuje Merkur s Uranem… Novinky v komunikaci, elektronice, připravme se na nečekané zprávy většinou pozitivního významu, večer přechází Slunce ze znamení Vah do Štíra.
Štír je znamením hloubky a extrémů, zaměřuje se ke všemu, co je skryté a tajemné, také se o něm říká, že je šetřivý. Uvidíme, zda zavládne štírovská atmosféra.

V pátek přechází za Sluncem do znamení Štíra Merkur… Ten vnáší do komunikace ironii a pichlavé poznámky, mimochodem dost často velice trefné, nějaké ohledy jdou stranou.

V sobotu nastává Novoluní ve znamení Štíra. Štírky slavící narozeniny tento den čeká rušný a hektický rok. Aspekty Merkura a Marsu umocňují ironii.

Horoskopy pro jednotlivá znamení najdete zde : //zena-in.cz/horoskop.asp

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

       
Reklama