V pondělí se objeví konfliktní aspekt mezi Saturnem v Raku a Sluncem ve Vahách. Zřejmě to sníží naši vitalitu a budeme vstávat s nechutí. Bude potřeba zdolat nějaké překážky, prověří se rodinné vztahy.

V úterý vstupuje Merkur do znamení Vah … naše jednání a způsob komunikace se stanou do 24. 10. diplomatičtější, s výjimkou Kozorohů, Raků a Beranů.

Ve čtvrtek budou v harmonickém vztahu Venuše a Uran ... náhlé změny ve vztahu, častěji pozitivně vnímaná svoboda a přátelství, také výstřednosti a originalita v erotice.

V pátek nastává úplněk ve znamení Berana. Tady zřejmě půjde diplomacie stranou, emoce se projeví rychle a impulsivně, v dalších čtrnácti dnech se nám podaří při dietách snadněji hubnout než při přibývající Luně. Venuše přestupuje z Vah do Štíra a zaujímá spolupracující aspekt s Marsem. Venuše ve Štíru je svůdkyně a Mars v Rybách dost citlivý. Mezi ženami a muži to pořádně zajiskří.

V sobotu tvoří Slunce harmonický aspekt s Plutem … přeje regeneraci, v pondělí snížená vitalita se může snadno obnovit.

 Horoskopy pro jednotlivá znamení najdete zde : //zena-in.cz/horoskop.asp

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

      
Reklama