Beranko, karta tohoto týdne prozrazuje harmonii. Jdeš vstříc dalším šancím s Marsem a Plutem. Budeš vládnout tajuplnou, neodolatelnou aurou. Vydej se s přáteli na ples a plesej až do rána. Odpoutej se od pozemských starostí a vydej se do světa čistých radostí. Partnerovi ukážeš, co je to opravdová vášeň.

Býčice, karta týdne naznačuje eventuální vzchopení se, potřebné k dosažení nějakého vyššího cíle. Tvá vládkyně Venuše je příznivě ozářena Saturnem, Merkurem i Uranem, přivítej změny. Může se ti dvořit starší pán ze sousedství. Neodmítej pozvání na kus řeči a na skleničku.

Blíženko, karta týdne ukazuje na náhlou změnu. Slunce ve spřízněném vzdušném Vodnáři poukáže na sílu tvých myšlenek. Budeš téměř všeho schopna a navíc pokroková. Ve čtvrtek si dej pozor na Saturna, ať neplácneš něco, co nechceš. Mohlo by tě stát i nějaký nemalý peníz.

Račice, podle karty týdne je něco ve vzduchu. V pondělí tě budou na pořadu dne pracovní problémy, v úterý partner a ve středu v noci je tady novoluní. To se odehraje ve znamení Vodnáře, a to přináší Rakům nové myšlenky ohledně investic. Vezmi si nějakou naučnou knížku a studuj. Třeba o feng-šuej a bydlení.

Lvice, podle karty týdne zavládne přátelská a smířlivá atmosféra. Budeš přemýšlet o tom, jak zlepšit svět, zbavena zemské tíže vystoupáš do vzdušných zámků. S novoluním ve Vodnáři se zaměříš na nové podněty a neznámé oblasti zájmů. Pro osobní vztahy je také příznivý čas, také něco pěkného vymysli.

Panenko, v pondělí Luna, vládce Merkur a stále ještě Slunce v zemském Kozorohu pro tebe budou znamenat zvýšenou tvořivost a souznění s partnerem. Ve čtvrtek si kvůli Saturnu stojícímu proti Merkuru nebuď prostořeká, mohla by si z blízkých lidí nadělat nepřátele. Karta týdne jsou výčitky svědomí.

Váho, novoluní ve znamení Vodnáře nabízí Vahám nové zkušenosti na poli zábavy a ve vztahu k dětem. Karta Viselce však není příznivá pro dobrý vývoj v zaměstnání. Hovoří víceméně o stagnaci. Tvá Venuše bude procházet nepříznivým aspektem s černou lunou, nenech se znervóznit neoprávněným nařčením.

Štírko, novoluní by ti mohlo přinést zajímavé nápady související s bydlením.. Možná, že současná situace tě vyčerpává. Karta Sedmi holí naznačuje výhodnou pozici při řešení sporů. Slunce, které začne procházet znamením Vodnáře tě nutí zvýšenou měrou pečovat o své zdraví.

Střelkyně, tvé znamení k sobě přitahuje sílu Marse a Pluta. Tuto energii lze dobře využít k regeneraci, ale i k prosazení svých zájmů. Nemusí se to však zdařit hned na první pokus, tvá výhoda je v působení stálým drtivým tlakem. Karta velekněžky mluví o kontaktu se silou přírody a rovněž slibuje pomalejší, ale jistý vývoj tvých záležitostí.

Kozorožko, Slunce ve znamení Vodnáře ti bude dodávat vůli a sílu k získávání věcí potřebných ke spokojenému životu. Ve středu se chystá vládce tvého znamení Saturn spolupracovat s Venuší, což vede k upevňování vztahů se sousedy a příbuznými z partnerovi strany. Do společného díla se však s nimi zatím nepouštěj.

Vodnářko, v úterý máš Slunce ve svém znamení, tím bys měla alespoň trochu pookřát. Do středy se snaž zbavit věcí, které k tobě už nepatří. S novoluním se pusť do činnosti, které se týká posílení zdraví a vlastního vlivu v okolí. Neodříkej si žádná potěšení a na cenu se neohlížej.

Rybko, tento týden se máš objevit ve větší společnosti a možná tě čeká nějaké seznámení mezi tvými příbuznými a přáteli. Aspekty Venuše mohou způsobit nedorozumění v domácnosti, které ti pomůže zvládnout člověk blízký tvému srdci. Karty ti posílají do cesty mladšího nezodpovědného podnikavce.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

 

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková      

Milan Fošnár

www.astroagentura.cz                                                                                             

           
Reklama