V úterý ve 12:48 vstupuje Slunce do znamení Vah, nastává podzimní rovnodennost. Měli bychom se snažit najít vlastní rovnováhu a vnitřní harmonii.

Ve středu vytváří Venuše ve znamení Vah pozitivní aspekt s Neptunem ve znamení Vodnáře, čímž vznikají velmi příznivé podmínky pro umělce všeho druhu, múzy drží pohotovost. Výlet za kulturou se dá jedině doporučit.

Ve čtvrtek se dostává Venuše do konfliktu se Saturnem ve znamení Raka, vztahy mohou projít zatěžkávací zkouškou, abychom poznaly ty pevné a více si jich vážily. Patříme-li mezi ty šťastnější, věnujme více náklonnosti těm, kteří jsou osamoceni. Třeba se tak cítí někdo uprostřed rodinného kruhu.

V pátek ráno se nalézá Slunce i Měsíc na stejném stupni zvěrokruhu, nastává Novoluní a zase budeme v následujících čtrnácti dnech snadněji nabývat na váze.

V neděli večer projde Merkur ve znamení Panny konfliktním aspektem s Plutem ve Střelci, to bývají zásadní změny názorů, názorové neshody, vnucování myšlenek, snaha vysvětlit záhady – většinou vám na to nikdo neskočí.

Horoskopy pro jednotlivá znamení najdete zde :

 //zena-in.cz/horoskop.asp

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

         
Reklama