Beranko, tarotová karta Soud pomůže vyřešit problémy, jestli nějaké máš, nebo aspoň procitneš a vrhneš se do léta. Od čtvrtka do neděle Luna na návštěvě ve tvém znamení a s tvým vládcem Marsem v ohnivém Lvu z tebe udělá ohnivou ženu. Letním láskám zdar!

 

 

 

Býčice, s tarotovou kartou Osmičkou mečů se můžeš pustit do boje s nadváhou, pokud se ti zdá, že bys měla nějaké deko shodit. Na cestách se nepouštěj do boje, kdo je rychlejší, nebylo by dobré trávit léto v nemocnici. V neděli s Lunou ve svém znamení prožiješ hezké setkání.

 

 

 

Blíženko, tarotová karta Žezlová královna holí budeš udávat tón v partnerském vztahu. Buď spravedlivá královna, moudrá. V neděli tvůj Merkur ve spojení s Marsem a vztahem k Venuši udělají neodolatelnou ženu, k pomilování. Važ svá slova, Černá Luna je stále v Blížencích.

 

 

 

Račice, tarotová karta Vládce ti dodá sílu a odvahu udělat tento týden, co jsi zameškala a dlouho odkládala. Pokud tě nic jiného nenapadne, stačí důkladně uklidit byt, vymalovat nebo zaplatit staré účty. V pondělí a úterý tvá Luna v Rybách tě ve volných dnech dobře nasměruje.

 

 

 

Lvice, tento týden se opakuje karta Velekněze. V pondělí Jupiter přinese kousek štěstí, ve čtvrtek tě Saturn zabrzdí ve tvém rozletu, abys příliš nelétala v oblacích. Bude se ti dvořit starší muž. Nečekej od něj hmotné dary, přinese ti poselství. Nastraž pořádně uši, otevři srdce a duši.

 

 

 

Panenko, tarotová karta Kolo osudu tě nabádá, že na pověstném kole štěstí by sis mohla vytočit kousíček či ohromný kus štěstí. Tvůj den bude neděle – nic nedělej, o nic neusiluj a sleduj. Na blízké cestě okolím možná potkáš svou velkou lásku. Budou v tom mít prsty tvůj Merkur s Marsem a Venuší.

 

 

 

Váho, Saturn se Sluncem jsou v tomto týdnu k tobě málo shovívavé. Nebuď shovívavá ani ty k jiným, chovat se k druhým láskyplně ještě neznamená dovolit jim úplně všechno. S kartou Osmičky mečů bys raději někdy strčila hlavu do písku. Nestav se zády k tomu, co nechceš vidět.

 

 

 

Štírko, přetvařující se Saturn je od tvého znamení v přející vzdálenosti. V tomto týdnu se určitě nebudeš nudit a ani nezkazíš žádnou veselou škodolibost. Tvé kartě Mága jde v patách Ďábel. Zřejmě se dokážeš nadchnout pro každou špatnost, a navíc máš odvahu i chuť k její realizaci.

 

 

 

Střelkyně,  otevři si přívod kyslíku a svobodně se nadechni. Karta s obrázkem hroutící se věže a padající korunou znamená, že asi někomu ve tvém okolí spadne hřebínek. Možná v tom  budeš mít tak trochu prsty. Také by to mohl být překvapivý odchod ze zajetí.

 

 

 

Kozorožko, na tento týden máš kartu Císařovny,  jako císařovna si zahraješ druhé housle, které přehluší ty první. Jsi krk, který otáčí významnou hlavou. Je na tobě, kam ji natočíš a co položíš před její oči. Dobře víš, co potřebuje slyšet, a také víš, co nemá vidět, aby ve tvém okolí zavládla pohoda.

 

 

 

Vodnářko, karta Šestky mečů je věda ve tvých rukách. Hledej vlas Děda Vševěda. Saturn se Sluncem ti říkají: neváhej kvůli informacím obtěžovat starého nepřístupného kolegu. Třeba ti nějaká brožurka nebo znalost významu několika cizích slovíček významně usnadní život.

 

 

 

Rybko, tento týden se s kartou Prince mečů se ženeš jako vichřice. Zacházej opatrně se slovíčky. Pravda, kterou umíš servírovat, je těžko stravitelná. Není problém někoho urazit. Závěr týdne se rýsuje zdárně, pokud dáš přednost citu před tím, co se ti jeví jako rozumné.

 

 !!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

Horoskopy připravují :
Darina Dvořáková
Milan Fošnár  
www.astroagentura.cz

 

 
Reklama