Beranko, tarotová karta Žezlová devítka naznačuje vyčerpání. Zasloužíš dovolenou. Jen se tak někde plácnout k vodě je tvůj sen. Jenomže ty to stejně nevydržíš a i o dovolené budeš zdolávat vrcholy. Snaž se, aby byl současně na vysněném vrcholu i tvůj milý…

 

 

 

Býčice, tarotová karta Vládce ti prospěje, a bude dobrá jen tehdy, když budeš vládnout tento týden ty a ne tobě nějaký muž, manžel či šéf. Buď odvážná a převezmi zodpovědnost za to, kdo jsi a žij svou vlastní pravdu. Venuše, tvá vládkyně, tě v tom nenechá samotnou.

 

 

 

Blíženko,  Kalichová dvojka tento týden ukazuje na přátelství, které ti bude nade vše. Muži z tvého okolí by však chtěli víc než jen přátelství. Záleží na tobě, jaké hranice máš nebo jaké si určíš. Venuše ve tvém znamení z tebe udělá krásnou a zajímavou Venuši, zbožňovanou muži.

 

 

 

Račice,  karta týdne Kalichová devítka je lenost. Jen tak se vyhřívat na sluníčku... Při úplňku v pátek raději zalez do stínu. Luna proti Slunci a Saturnu ve tvém znamení – to mohou být rány pod pás. Přihlas se do kurzu boxu. Jistě tam najdeš silné ochránce z řad silných mužů.

 

 

 

Lvice, s kartou Velekněz nic, opravdu nic, dělat nemusíš, ale Mars ve tvém znamení tě nenechá odpočívat. V pondělí Uran tvému Slunci přihraje dobrou příležitost, takže je možné, že práci za tebe udělá někdo jiný a přitom rád... Není vyloučen výlet za hranice všedních dní.

 

 

 

Panenko,  tarotová karta Vládkyně ti bude vládnout tento týden. Ty budeš vládnout v práci i doma. Dělej to chytře, aby nikdo nepoznal, že rozkazuješ. Mile, s úsměvem, ochočíš si šéfa i manžela, a ještě ti budou líbat ruce i nohy. Stačí naznačit nějakou odměnu, dobré jídlo nebo...

 

 

 

Váho, není s čím spěchat, karta čtyř mečů  ohlašuje přestávku. Jestliže jsi odkládala nějaké rozhodnutí, tak teď to nedohoníš. Při pátečním úplňku bys mohla padnout do oka lovícímu fotografovi.  Jeho vizitku hned nezahazuj, Jupiter se Sluncem modelku bohatě odmění.

 

 

 

Štírko, karta Spravedlnost znamená, že se máš spoléhat jen sama na sebe, stůj si za tím, co říkáš, a mysli i na důsledky svého chování. Možná hledáš nějakou oázu, ve které by tě nebylo

vidět, ale odkud bys mohla skrytě pozorovat dění kolem sebe. Mít tak místo plotu zeď.

 

 

 

Střelkyně,  do tohoto týdne jdeš společně s kartou Královna pohárů, nebo také královna vody. Déšť nebo jiná voda z tebe udělá krásnou královnu, zapomeneš deštník a bude z tebe super miss mokré tričko. Jinak okolí se chová vstřícně,  čekej návrhy ke smíření.

 

 

 

Kozorožko, v tomto týdnu budeš zářit jako Slunce, což je i jméno tvé karty. Ta by ti měla rapidně zvednout sebevědomí. Nikam se neschovávej najdou tě v každém koutě. Při pátečním úplňku bude Luna právě ve tvém znamení. Zájem o tvou osobu se zvýší i díky partnerovi.

 

 

 

Vodnářko, na tento týden ti vychází karta Princezny pohárů, to je milá a hodná osoba ve tvé blízkosti. Někdo ti vyjde vstříc, karta také znamená dobré vyhlídky, ale je třeba se mírnit ve svých požadavcích. Na zprávy, které přijdou, nereaguj okamžitě, počkej si na více informací.

 

 

 

Rybko, s kartou Velekněžky prožiješ dlouhý týden, mělo by ti  zbýt dost času na přátele i tvé nejbližší. Velekněžka nikam nespěchá, postupuje pomalu a jistě, má léčivou sílu a žije v souladu s přírodou. Lidé ve tvém okolí vyčkávají  a klidně přihlížejí tomu, co děláš.

 

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

Horoskopy připravují :
Darina Dvořáková
Milan Fošnár  
www.astroagentura.cz

 

     
Reklama