Beranko, od středy noci, kdy tvůj vládce Mars přejde do ohnivého Lva, budeš se vyznačovat neobvyklou tvořivostí. Na co sáhneš, to ti pod rukama rozkvete. Zkus i něco, co sis myslela, že nedokážeš, vše je jen ve tvé mysli. Budeš na koni jako tvá tarotová karta týdne Vládkyně.

 

 

 

Býčice, tarotový Král mečů ti přinese lákavou nabídku. Nejdelší den v roce by ses měla  trochu rozptýlit a něco si užít, nechat se přemluvit k vybočení ze zavedených zvyků. Děti, partnera a přebytečné příbuzné pošli hodně daleko, aby nepřekáželi. Bude to zajímavé.

 

 

 

Blíženko, Slunce ve tvém horoskopu tě už nebude ohřívat, ale to na obloze ano. Zůstala ti Venuše ve tvém znamení a Merkur se bude přátelit s Uranem i Jupiterem, přinese šťastný zlom. Pokud to nepřeženeš, v neděli tě Saturn odmění. Tarotový Mistr bude tvým učitelem.

 

 

 

Račice, máš příležitost navázat pozoruhodné kontakty s lidmi o generaci či dvě staršími. Nemusíš se hned provdat za bohatého staříka, i když to tarotová Princezna kalichů napovídá. Pravděpodobnější je, že se staneš něčí a někým vyvolenou žačkou. Vzhůru do učení!

 

 

 

Lvice, tvé Slunce vstoupí do vedlejšího znamení Raka a ty se zaměř na své nejbližší. Tarotová karta Slunce ti říká, že své egocentrické zaměření nemusíš skrývat. Všichni tě milují takovou, jaká skutečně jsi. Hřej je svou láskou jako slunce na obloze tebe. Budeš jedinečná.

 

 

 

Panenko, snaž se za celý týden odbavit co nejvíce úkolů. Díky tvému laskavému Merkuru to půjde jako po másle a navíc se něco bude řešit i samo od sebe. V neděli tě Saturn pochválí nebo pokárá. Tarotový Mistr praví, že budeš mistryní, a když budeš chtít, tak i ministryní.

 

 

 

Váho, karta  Tři poháry – patronka oslav a Slunce ve znamení Raka tě začátkem týdne mírně zleniví. V pátek tě ovšem zase probere Luna, která projde tvým znamením ve své první čtvrti. Bude po tobě chtít nějakou revoluci, přehození výhybek. Budeš mít smysl pro destrukci, raději nepoužívej křehké nádobí.

 

 

 

Štírko, tento týden pro tebe může být rozporuplný,  tři planety ve znamení Raka tě podporují v touze poznávat vzdálenější místa. Mars ve znamení Lva ti však začíná komplikovat kariéru, se šéfem teď vyjdeš o něco hůř. Naštěstí nedělní Luna procházející tvým znamením je harmonická a urovná případné spory.

 

 

 

 

Střelkyně, s kartou Mága  máš do začátku týdne dost dobře našlápnuto. Mars, který ti na jaře komplikoval život, teď nabízí satisfakci. Je to tvá ostře nabitá zbraň, k dosažení cíle využívej ohnivě vznešené argumentace. Od čtvrtka se nenech přetížit, jakoukoliv dřinu předej dál jako štafetu.

 

 

 

 

Kozorožko, karta Pěti holí je jako stvořená k tomu se s někým poprat podle pravidel. Nejlepší to bude na domácí žíněnce bez rozhodčího. Protější znamení symbolizující soupeře je teď v převaze a má podporu Slunce. Proto raději respektuj pravidla silnějšího.

 

 

 

Vodnářko, už tě přešla od minulého čtvrtka nechuť k práci? Mars v protějším znamení Lva ti může ubírat energii, ale zase ti přihrává do cesty temperamentní lidi. Slunce ve znamení Raka tě zásobuje  pracovními titěrnostmi, které musí někdo udělat. Snad tě potěší alespoň výmluvná karta Milenců.

 

 

 

Rybko, karta se jménem Hvězda nad tebou drží v tomto týdnu ochrannou ruku. Jdi za jejím svitem, ukazuje ti správnou cestu. Slunce svým vstupem do znamení Raka zaměřuje tvou pozornost na hezké, milé lidi i věci. Nedělní Luna slibuje hezký víkend. Nemáš co zkazit.

 

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

Horoskopy připravují :
Darina Dvořáková
Milan Fošnár  
www.astroagentura.cz

 

 

 

 
Reklama