Beranko, pokud tě trápí, že v zaměstnání nemůžeš plně rozvinout svou osobnost a schopnosti, je na čase s tím něco udělat, případně se poohlédnout po něčem lepším. Tarotová Osmička mečů může naznačovat období tísně. Láska je lék na všechno, láska vše napraví.

 

 

 

Býčice, konečně se prolomí ledy, nebo spíše na pokraji léta roztají, a to hned v pondělí za pomoci Luny ve tvém znamení. Bude za tebe pracovat tvé osobní kouzlo. S tarotovým Princem kalichů přichází princ na bílém koni… Nauč se zase věřit svým snům a pohádkám.

 

 

 

Blíženko, obchodní partneři tě mohou drtit tak jako Pluto tvého Merkura. Budeš na koni, dokud tě z něj partner nesundá. V sobotu večer opustí tvůj vládce Merkur tvé znamení, ve vedlejším Raku se staneš citlivější. Tarotová karta Síla praví, že máš sil i na boj s drakem.

 

 

 

Račice, křikem, rozčilováním a nadáváním toho mnoho nedokážeš. Jednej diplomaticky a mysli přitom také na vlastní zdraví. Koncem týdne s tvou Lunou ve vlastním znamení bude mnohem lépe. Tarotová Šestka pohárů ti téměř zaručuje, že si svou radost vypiješ až do dna.

 

 

 

Lvice, do tvé mysli se bude vracet elán a vyrovnanost. Přenes svou mysl do oblasti metafyziky, na věci nadčasové a nepraktické. Někdy je to lepší než posilovna. Přijatelnější ovšem by bylo něco klidnějšího, třeba tai-chi. Tarotová karta Vládce nastolí pořádek a kázeň.

 

 

 

Panenko, trpělivost přináší růže. O víkendu přechází tvůj Merkur do znamení Raka, zaměř se na své nejbližší, zda nepotřebují tvou péči nejenom materiální, ale také duchovní. Můžete si spolu otevřeně promluvit. Tarotová Čtyřka mečů naznačuje, že se máš na chvíli zastavit.

 

 

 

Váho, v tomto týdnu drž vášně na uzdě, Jupiter nepůsobí na Venuši příznivě, můžeš mít velké oči. Ve vztahu zvýšíš nároky a  začneš  vyžadovat víc, než můžeš opravdu dostat. Možná vidíš partnera v příliš růžových barvách. Karta Věž dokáže zbourat věci, které se zdají být věčné.

 

 

 

Štírko, nepříjemná konstelace Venuše a Jupitera se dotkne více tvých přátel než tebe samotné. Možná bys jim ráda pomohla, ale jsou v situaci, kterou si bohužel musí vyřešit sami. Tvá pomoc by jim neprospěla, proto si nic nevyčítej. S kartou Šesti pohárů budeš hodně vzpomínat.

 

 

 

Střelkyně, karta Prince pohárů a Merkur v protějším znamení naznačují mladšího svůdce. Zřejmě máš co dělat s mladším vzdělaným mužem, snaží se tě dobýt - ať to stojí, co to stojí.

Nedávej mu však najevo, že má svůj cíl na dosah ruky, má zájem dokud musí překonávat překážky.

 

 

 

Kozorožko, Karta Milenců naznačuje rozhodování. Rozhoduješ se raději srdcem nebo většinou poslechneš rozum? V tomto týdnu dojdeš se srdcem na dlani mnohem dál, než když budeš hodiny přemýšlet a zvažovat. Měsíc v novu ti otevře nové možnosti, jak si přizpůsobit pracovní  prostředí.

 

 

 

Vodnářko, se Sedmičkou mincí neujdeš z kraje týdne pocitu, že ztrácíš nějakého přítele, se kterým tě spojovalo hobby. O víkendu to bude napínavé, zřejmě se ve vztahu dočkáš události, která tě nadchne. Bude ti připadat dost bláznivá, tvař se alespoň trochu vážně, protějšek to tak myslí.

 

 

 

Rybko, s kartou Osmi mečů je nejlepší pustit všechno z hlavy a udělat si hezký víkend v přírodě daleko od lidí. Řešíš moc věcí najednou, je třeba rozlišit podstatné od nepodstatného. Nov ve znamení Blíženců by mohl přinést nějakou novinku, která vylepší komunikaci a dýchatelnost domácí atmosféry.

 

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

Horoskopy připravují :
Darina Dvořáková
Milan Fošnár  
www.astroagentura.cz

 

 
Reklama