Beranko, tento týden bude chtít od tebe rozhodování a sebeovládání. Bude se týkat tvých osobních témat, rodiny a zaměstnání. Tarotový Král mečů by mohl napáchat více škody než užitku. Soudní spory svěř dobrým právníkům, nemusíš vždy a vše zvládat sama.

 

 

 

Býčice,  tvá Venuše se bude tulit v úterý ke Slunci, vnese teplo do svého života a vztahů. Otevři své srdce, ať se láska, úsměv a dobrá nálada šíří dál. Pokud jsi sama, v sobotu již zaručeně nebudeš. S tarotovou Kalichovou desítkou přichází velké štěstí. Chyť ho za pačesy.

 

 

 

Blíženko, někdy se toho v myšlenkách, nahromadí tolik, že se musí hledat léčivý ventil, aby nenastal přetlak a exploze. Tarotová Žezlová desítka naznačuje možné přetížení, tak zajdi na výstavu výtvarného umění, nebo jakéhokoliv jiného umění, které pozvedne tvou duši.

 

 

 

Račice, z kraje týdne je tvá Luna pěkně harmonická, tak by neměl tvůj úsměv a dobrou náladu zastínit ani mráček na obloze. Do čtvrtka se Luna bude pohybovat znamením spřízněných Ryb, budeš jako ryba ve vodě, tak plav! Tarotová karta Vůz tě zaveze, kam si budeš přát.

 

 

 

Lvice, osoby opačného pohlaví ti půjdou na ruku, a tak není divu, že jdeš od jednoho úspěchu k druhému, v úterý se tomu ani nestihneš divit, co dokáže tvé Slunce spolu s Venuší. Děti vychovávej osobním příkladem. S tarotovým Králem mincí vychutnávej to, co bylo dosaženo.

 

 

 

Panenko, hvězdy předvídají manželské kolize. Slunce vyjde opět až v neděli, Merkur se dostane do podstatně lepších konstelací, vše si vynahradíte. Tarotová karta Kalichové eso by ti mohlo splnit velké přání. Tak si to hodně přej a ono se to určitě splní. Hlavně tomu věř.

 

 

 

Váho, karta pěti mečů šíří závistivé pomluvy, ty si z nich ale nic nedělej, dobrá pověst ženám na přitažlivosti nepřidává. V úterý se Venuše potká se Sluncem, tvé ego posílí a budeš se cítit silná jako Lvice. V sobotu by tě mělo čekat setkání s větší skupinou lidí, Neptun zvýší tvou vnímavost.

 

 

 

Štírko, na tento týden máš kartu Věž. Zbav se toho, co tě táhne ke dnu. Nejvyšší čas hodit

překonané  a zbytečné věci přes palubu. Doplaveš pak mnohem dál. Slunce a tvůj vládce Pluto si v tomto týdnu protiřečí. Nespoléhej na domnělé jistoty. Problémy je třeba řešit od podlahy

 

 

 

Střelkyně, s kartou Dvojky holí vstupuješ do týdne dost nerozhodně, nevíš, kterým směrem se angažovat. S Merkurem a Venuší v protějším znamení můžeš něco poopravit ve vztazích nebo si budeš opravovat partnera. Možná zbude na tobě, abys svého miláčka objednala k lékaři, protože on se k tomu neodhodlá.

 

 

 

Kozorožko,  karta Trojky pohárů ti chystá neplánovanou oslavu nebo nečekaný mejdan a možná, že začne už v pracovní době. Všechno by bylo v pořádku, akorát  tvůj partner se s tím jen tak nevyrovná. Proto se hlídej a dodržuj sliby. Začátek víkendu s Lunou v Beranu bude rušnější a události budou mít rychlý spád.

 

 

 

Vodnářko, tento týden ti zametá cestičku ochranná karta Velekněze. Neptun plující tvým znamením nabude na svém významu. Jeho vliv by se měl projevit na financích. To může znamenat příjem z činnosti spojené s reklamou, fotografií, filmem a malováním nebo zvýšené sociální dávky.

 

 

 

Rybko, Luna v poslední čtvrti zřejmě zahájí velký úklid. Karta Osmi pohárů nasvědčuje,

že se bude potřeba rozloučit s něčím, co je ti důvěrně známé, ale časem překonané. Uran s Merkurem mohou urychlit nějakou změnu v domácím prostředí. O víkendu se pokus vyhledat  své skalní přátele.

 

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

Horoskopy připravují :
Darina Dvořáková
Milan Fošnár  
www.astroagentura.cz

Reklama