Beranko, tvůj Mars je pěkně aspektovaný, tak ze všeho vyjdeš také dobře, i když to tak zpočátku nemusí vypadat. Tarotová karta Sedmička mečů varuje, měj se na pozoru. Ukaž, že jsi všemi mastmi mazaná. Také u smluv a dohod se pekelně soustřeď, aby tě nikdo neošidil.

 

 

 

Býčice, nezaplétej se tento týden do psychických, nejčastěji neuvědomělých bojů o moc. Ve čtvrtek nemanipuluj s partnerem, Pluto bude manipulovat s tvou vládkyní Venuší, když to víš, pokus se tomu vyhnout. Tarotová karta Sedmička země tě vystavuje zkoušce trpělivosti.

 

 

 

 

Blíženko, v sobotu vchází tvůj vládce Merkur do svého znamení Blíženců, a tak ti vše půjde snáze, práce i komunikace. V neděli nastoupí na pořad dne city. Nerozměňuj lásku na drobné. Tarotová karta Desítka mečů je také možnost, že uděláš tento týden za něčím tečku.

 

 

 

 

Račice, rač se trochu nad sebou zamyslet, hlavně ty, která jsi se narodila začátkem června. Mars se Saturnem v dobrých aspektech budou přecházet přes tvé Slunce, a ty bys konečně mohla něco udělat se svou seberealizací. Tarotová karta Vládce velí dělat něco správného.

 

 

 

 

Lvice, v pondělí by se mohla zašmodrchat komunikace s přáteli. Slunce nejde ruka v ruce s Jupiterem, štěstí bude stát v ústraní. Vyvaruj se zbytečné kritičnosti, mohlo by se to někoho dotknout. Tarotová  Žezlová čtyřka radí projevit kouzlo osobnosti, to ti pomůže vyhrát.

 

 

 

 

Panenko, příznivé období trvá, tvůj Merkur je do soboty ve spřízněném znamení Býka. Využij toho ještě rychle ve svůj  finanční prospěch. Zapoj svaly a rozum, diskuse mohou být nekonečné a zavádějící. Tarotová karta Desítka mincí ukazuje na rodinné štěstí a stabilitu.  

 

 

 

 

Váho, s  kartou Esa holí můžeš udělat díru do světa. Znamená obrat, strhující vývoj. Hvězdy ti nabízejí možnost získat si srdce celebrity. Má to však jeden háček, a sice, že tento týden se bude celebritou cítit kdekdo. Jupiter spolu se Sluncem umí řádně zvednout sebevědomí a tvá Venuše bude Slunci nejblíže.

 

 

 

 

Štírko, s Králem mečů budeš mít dobrou pifku. Asi něco rozsekneš. O něco se budeš dělit, možná to bude pořadník na dovolenou nebo mimořádná prémie. Pokud je tvým kolegou Váha nebo Býk, dohoda nakonec vyzní lépe pro tebe. Tvůj Pluto je při opozici s Venuší tím silnějším.

 

 

 

 

Střelkyně, Luna se ve tvém znamení tentokrát objeví ve fázi úplňku, měla bys tedy být  jako ona na výsluní, zářit do noci. Soustředí se na tebe pozornost okolí a také se nikde neschováš. S kartou deseti pohárů vystupuješ na jistý vrchol, možná se dočkáš poslední kapky, co se vejde do poháru.

 

 

 

 

Kozorožko, úplněk ti předchází o jedno znamení,  asi budeš ostatním tahat trn z paty. Kdekdo tě bude vyhledávat, tvé rady i tvou přítomnost. Klidně si nalep na dveře cedulku: ARMÁDA SPÁSY. Karta Hvězda tentokrát říká, že jsi nadějí a světlem v temnotě pro jiné.

 

 

 

 

Vodnářko, je to náhoda? Karta Hvězda jako u Kozorožky? Svému okolí máš co nabídnout, tvůj netradiční vhled do věcí může pomoci jiným objevit  zajímavé souvislosti. Za úplňku dojde nějaké přátelství ke svému vrcholu. Na hranicích mezi láskou a přátelstvím otevřeš závory.

 

 

 

 

Rybko, když se dva perou, vítězí třetí. Tvé znamení je opět mezi mlýny. Karta Věž radí rázný krok. Nasypat písek do soukolí nebo tam vrazit pořádný klín. Svoboda, volnost, zbavení se břemena bude chtít dost odvahy a možná při tom spadne někomu koruna z hlavy. 

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!  

Horoskopy připravují :
Darina Dvořáková
Milan Fošnár  
www.astroagentura.cz    

 

 

         
Reklama