Beranko, tvůj Mars pobírá samé dobré aspekty, Uran přináší pozitivní změnu a to by v tom byl čert, kdyby vše dobře nedopadlo. Nepouštěj se do slovních soubojů, moudřejší ustoupí. S tarotovou Princeznou kalichů pochopíš, kde se nachází štěstí v mezilidských vztazích.

 

 

 

Býčice, v úterý a středu budeš trošku rozladěná, bude za tím stát tvá stagnující Venuše a Luna procházející tvým znamením a hlavně novoluní. Luna je však rychlá, ty se také rychle otřepeš a konec týdne bude opakem jeho začátku. S tarotovou Žezlovou desítkou potlačíš sklíčenost.

 

 

 

Blíženko, Venuše se zastaví ve tvém znamení na delší čas, ve čtvrtek ti energii dodá Slunce a celý měsíc tě bude hřát, a od středy do pátku se přidá ještě Luna. Můžeš vyřešit své záležitosti týkající se lásky nebo novou lásku najít. S tarotovým Vládcem se z tebe stane rebelka.

 

 

 

Račice, s dobrými aspekty Marse a Saturna ve tvém znamení na Uran ve spolupracujících Rybách máš dobrou možnost najít lásku na celý život. Není to ten příjemný muž, co se na tebe tak hezky usmívá? S tarotovým Kolem osudu přijmi osudové úkoly. Nic není náhoda.

 

 

 

Lvice, opusť rychle své strnulé myšlení, se Sluncem v Blížencích se zaměř na komunikaci s přáteli, dozvíš se spoustu zajímavých informací. S tarotovým Bláznem se klidně chovej jako dítě, buď všemu přístupná, nic neber příliš vážně, buď šťastná třeba jen z toho, že svítí slunce.

 

 

 

Panenko, tvůj Merkur v Býku z tebe udělá intenzivně pracující, ale možná neobvykle málo mluvící panenku. S tarotovým Králem mečů se ničeho neboj, v pravý čas se najde někdo, kdo ti pomůže. Třeba tě pozve na ryby, a tam si mlčením řeknete víc než tisíci zbytečnými slovy.

 

 

 

Váho, stálo by ti za to prožít něco z nedávné minulosti znovu? Venuše na obloze obrací svůj směr a poputuje o kousek zpátky. Třeba se ti něco vrátí, nebo se někam vrátíš ty – alespoň na skok. Karty ti vykládají Eso pohárů, a to obecně znamená lásku, radost, harmonii a mír.

 

 

 

Štírko, Princezna mincí se tváří solidně a jistě. Ví, že to co získala, už neztratí. Můžeš říct o sobě totéž? Jestli ne, pak v tomto týdnu udělej něco pro své zajištění. Pokud se objeví zajímavá nabídka, můžeš jí věřit, nejde jen o plané řeči, dotyčný to myslí vážně.

 

 

 

Střelkyně, plánuješ novou budoucnost, nový začátek? Stejně jako Osmička mincí? Středeční nov ve znamení Býka naznačuje cestu, která pomalu, ale jistě povede k dobrým výsledkům. Ve čtvrtek vejde Slunce do protějšího znamení, kde bude ohřívat tvé partnerské vztahy.

 

 

 

Kozorožko, máš chuť prožít něco bláznivého? Bláznivých lidí kolem tebe bude dost, ale příjemně bláznivých. Karta Princezny pohárů slibuje šanci, která ti zalichotí, gesto, kterým ti někdo vyjde vstříc, návrh, který tě hluboce dojme. Nov v Býku  znamená šanci v lásce.

 

 

 

Vodnářko, s Dvojkou mečů asi o něčem pochybuješ, ale Mars by tě mohl v úterý pochybností zbavit. Bude zadobře s tvým vládcem Uranem a možná tě potěší nečekanými prémiemi nebo návrhem na zvýšení platu. Že by si tvůj nadřízený všiml pokladu, co má ve svých řadách?

 

 

 

Rybko, jsi v tomto týdnu také tak přísná jako Princezna mečů? Nenecháš si nic líbit a hbitě odrazíš  jakoukoliv narážku. Slunce vchází do znamení Blíženců, odkud Ryba ráda popichuje.

Ve středu  ti v nějaké záležitosti pomůže větší skupina lidí, možná tě zvolí jako místní miss sympatie.

 

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

 

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár  

www.astroagentura.cz    

 

Reklama