Beranko, s Merkurem ještě do pátku ve svém znamení můžeš vytvořit velké věci. Měsíc lásky si pořádně vychutnáš. V lásce zažiješ neskutečné věci, o kterých se ti ani nesnilo. Tarotová Kalichová čtyřka hovoří také o nespokojenosti. Ponoř se do sebe. Není chyba i v tobě?

 

 

 

Býčice, budeš posílena Merkurem, v obchodě se povede lépe než doposud a zažiješ týden plný příjemných kontaktů s lidmi. Když to v pátek tvé Venuši nebude ladit s Lunou, také by ti to nemuselo ladit s partnerem. Tarotová karta Svět tě láká na cesty. Nech se klidně svést…

 

 

 

Blíženko, tento týden budeš klidná, mírná, téměř jako ovečka? Je vhodná doba k navázání hlubších vztahů. Přátele si vybírej citem, ne rozumem. Užívej si jara, lásky a přátelství.

Tarotová Karta Devítka kalichů prozrazuje oslavu nebo také lenost. Nebuď líná jít na oslavu!

 

 

 

Račice, jsi veselá, bezstarostná, v práci to jde snadno. V pátek a v sobotu se vyskytne Luna v menších katastrofických konstelacích, které by tě neměly zastihnout nepřipravenou. Tarotová karta Blázen tě nabádá: Nepřestávej krásně bláznit! Něco je ve vzduchu.

 

 

 

Lvice, tvé Slunce dlí v přízemním Býku a brzdí tvůj rozlet. V pátek budeš plna energie a s Lunou v Beranu vyrazíš na dobrodružný víkend. Pokud si budeš chtít zvýšit hladinu adrenalinu nebezpečnými sporty, tarotová Semička mečů varuje: Měj se vážně na pozoru!

 

 

 

Panenko, kyne ti Venuše, nenech stát lásku za dveřmi. Venuše přeje i umění, zkus něco hezkého pro svůj domov vytvořit, vždyť jsi šikovná panenka. Že nevíš co? Hvězdy nyní povedou tvou tvůrčí fantazii samy. Tarotová karta Šestka holí pak přinese uznání.

 

 

 

Váho, úterní aspekt mezi  Merkurem a Venuší mohou způsobit, že se bude ohnivě mluvit o tom, co mělo zůstat utajeno. Karta sedmi mincí poukazuje na netrpělivost, už bys ráda měla něco za sebou, ale tvá věc potřebuje ještě dozrát, má se na ní tvrdě pracovat. Bez odkládání.

 

 

 

Štírko,  tvému Plutu kráčí naproti Černá luna. To přitahuje nevyzpytatelné situace. Člověka často zaskočí jednáním ostatních. Karty k tomu vykládají list Síly. Na něm je vyobrazena nahá dívka, která si hraje se lvem. V tomto týdnu tedy půjde hlavně o zkrocení silných vášní.

 

 

 

Střelkyně, karta Eso pohárů znamená nový zdroj, či přímo pramen citů, nečekané vyznání lásky nebo silnou inspiraci. Vládce střelců Jupiter se blíží do velmi příznivé vzdálenosti od bodů, které přejí navazování významných vztahů a kontaktů pro budoucí život.

 

 

 

Kozorožko, těšíš se na víkend? Asi víš proč, Merkur posílí všechny zemská znamení, mezi která samozřejmě patříš i ty. Měsíc tě při vstupu do poslední čtvrtě nechá v klidu, klid ti dopřává i karta Dvou pohárů. Od středy do pátku je Luna v Rybách, a to je tvůj čas na dvojku ve dvou.  

 

 

 

Vodnářko, úterní Luna ve tvém znamení bude malý Tajfun. Kde pak se asi vyřádí? Budeš mít spadeno hlavně na Býky, kteří se teď vyhřívají na Slunci a nedají se ničím vykolejit. S kartou čtyř pohárů budeš ráda kdekoliv jinde než doma, ale dřív než začne víkend se dost věcí může napravit.

 

 

 

Rybko, do středy se zbav starých věcí, co už ti k ničemu nebudou. Luna pak jde přes tvé znamení ve fázi, kdy zadělává na budoucí časy. Rozdávej vizitky na potkání, nikdy nevíš, která  k tobě přivede zlatou loď. Karta Krále mečů tě seznámí s nějakým intelektuálem.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

 

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár  

www.astroagentura.cz    

 

Reklama