Beranko, tvůj Mars vstupem do Raka v pátek a zároveň Luna na víkend do Kozoroha varují před unáhlenými slovy či kroky týkajících se rodiny. Tvůj vztah začíná být těžkým břemenem. Toužíš po něžném doteku. Tarotová Princezna pentaklů ti přičaruje vyznání lásky.

 

 

 

Býčice, Slunce ve tvém znamení ti dává sílu, stejně jako ostatní planety v dobrém vztahu ke Slunci. Jen ve středu Neptun se tě bude snažit zmást. Tarotová karta Ďábel naznačuje zkoušku tvých přesvědčení. Spoléhej se jen sama na sebe. Ne všichni to myslí s tebou opravdu dobře.

 

 

 

Blíženko, do pátku se snaž využít bojovnost Marse ve svém znamení ke svému prospěchu, hlavně co by mohlo přinést nějaké korunky. Přitlač hlavně v pondělí, neboj se, tvůj Merkur ti bude také nápomocen. Tarotová Šestka holí ti přinese úspěch. Začni přemýšlet už o dovolené.

 

 

 

Račice, v pátek ti Mars vstupem do tvého znamení dodá více mužské energie. Nezapomínej být hlavně ženou, ne dobyvatelem. Pečuj o sebe, cvič, udržuj si krásnou postavu i duši. Tarotová karta Kolo osudu přináší obrat. I úterní úplněk tě může úplně změnit.

 

 

 

Lvice, stejně jak úterní úplněk, tak i ve středu Neptun se tě budou snažit udolat. Na oslavách a večírcích pozor na přátele a co budeš pít. Partnerovi také těžko vysvětlíš pozdní návrat. Tarotová karta Osmička kalichů může předznamenávat odchod z vlastního přesvědčení.

 

 

 

Panenko, snaž se co nejvíce naučit, dokud je tvůj Merkur v Beranu, půjde to jedna radost. Až zanedlouho se přesune do Býka, vše zužitkuješ. Už v úterý s Plutem každého přesvědčíš o svých kvalitách. Tarotová karta Trojka holí věští jistý a slibný vztah, buď ten starý nebo nový.

 

 

 

Váho, úplněk si posvítí na tvé finanční záležitosti. S kartou deseti mincí to vůbec nemusí být špatné. Jestli něco prodáváš přes inzerát, pak by se měl konečně ozvat platící zájemce. Peníze kdysi vložené do reklamy se nyní mohou zúročit,  nebo se ti odvděčí někdo, komu si dříve radila.

 

 

 

Štírko, Měsíc při průchodu tvým znamením bude v úterý ve fázi úplňku, možná budeš středem pozornosti, je to příležitost se zviditelnit a lidé v okolí by ti měli jít na ruku. Stojí za to zkusit  štěstí, ať už se sháníš po čemkoliv. Své záležitosti vyřizuj osobně. Karta Blázna je pro nové začátky jak stvořená.

 

 

 

Střelkyně, jestli tě něco trápí od prvního jarního dne,  pak je šance, že to v pátek nějak opadne. Mars se stěhuje z protějšího znamení Blíženců o dům dále, a tím by se mělo snížit napětí ve vztazích. Karta dvou pohárů znamená smíření, je to podaná ruka a někdy i nová láska.

 

 

 

Kozorožko, v úterý při úplňku se můžeš dopátrat nějaké pravdy o svých přátelích, kterou ti ukáže tvůj partner. Slunce a Neptun hlásí: pozor na milé pány. Seznámení v tomto týdnu, a hlavně ve středu, by mohlo zavánět využíváním. Karta  Královny pohárů radí: do ničeho se nehrnout, ale bedlivě pozorovat.

 

 

 

Vodnářko, Neptun působí na Slunce z tvého znamení, takže nálada v kolektivu může být ovlivněna tvým rozpoložením. Úterek asi bude nejnáročnější, zachovej si úsměv a smysl pro humor v každé situaci. Karty ti na obranu před byrokracií a panem domácím nabízejí sedm holí.

 

 

 

Rybko, přátelé v tomto týdnu mohou mít zájem využít tvé vzdělání nebo informace. Neptun se tě pokusí ve středu svést k tajné schůzce a Mars na tebe bude od pátku hodnější. Dopřeje ti více zábavy, možná úspěch v lásce či ve hře. Princezna mincí z tvé karty by si koupila los.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

 

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár  

www.astroagentura.cz    

         
Reklama