Beranko, buď trpělivá v práci, vzpomeň si na přísloví, že trpělivost růže přináší. I s partnerem buď trpělivost sama. Nejvíce trpělivosti musíš mít sama se sebou, i když toto je pro Beranku to nejtěžší. Tarotová karta Sedmička mincí tě ujišťuje, že čas pracuje pro tebe. Chce to klid!

 

Býčice, se svou vyřídilkou, za pomoci Venuše ve znamení Blíženců, bys mohla zažádat o zvýšení platu. S tarotovou princeznou holí zaznamenáš strhující podněty zvenčí. Jen v neděli ať tvou Venuši nezastíní mrak, tedy Pluto nebo partner. Mohla bys začít pálit mosty.

 

Blíženko, s Venuší a Marsem ve tvém znamení budeš stále žádanou milou osůbkou a ozdobou společenských akcí a večírků. Řekni si teď, nebo nikdy! Stejná šance se již nemusí opakovat. Tarotová karta Svět je symbolickým dovršením důležité vývojové fáze. Vychutnej si to.

 

Račice, štěstí je vrtkavé jako tvá Luna. Tarotová Desítka mincí doporučuje koupit los. V úterý můžeš ztratit peněženku. Středa bude opět ve znamení lásky. Ve čtvrtek tě bude chtít nějaký muž, v pátek se ho budeš snažit uhranout ty. Víkend bude stále proměnlivý jako byl apríl.

 

Lvice, od úterý do čtvrtka bude Luna ve tvém znamení, tvé Slunce bude příznivě ozařováno Saturnem a Jupiterem. Budeš se cítit jako ve snu. S tarotovou kartou Milenci a s partnerem prožijete víkend také jako milenci. Máj, lásky čas si skutečně vychutnáte až do dna.

 

Panenko, v pátek a sobotu s Lunou ve svém zemském znamení zasvěť práci na zahradě. Nemáš-li ji, přesaď si a pohnoj alespoň květiny doma v květináčích. Tarotová karta Žezlová dvojka radí neváhat nechat se políbit pod rozkvetlým stromem, i když ti to přijde bláznivé.

 

Váho, Merkur s Venuší naznačují flirtování. Karta Prince holí slibuje dobrodružství, nějaké setkání s mladším člověkem, který si z ničeho nedělá hlavu a bere život tak jak běží. O zodpovědnosti se nedá hovořit. V neděli, vlivem Pluta na Venuši se může flirtování změnit ve skutek.

 

Štírko, karta Pěti mincí znamená malé peníze, uskromnění. Na všem se ale dá najít něco pozitivního. Říká se, že v nouzi poznáš opravdové přátele a těch není nikdy dost. Jupiter na tebe pamatuje se svým ochranným vlivem. Možná získáš zpět něco velmi ceného.

 

Střelkyně, karta Osmi holí poukazuje na urychlení nějaké záležitosti. Něco přijde dřív než čekáš. Pluto z tvého znamení působí v neděli silně na Venuši, to by ti mělo dávat sílu zahýbat s city partnera. Možná se objeví stopy po nezvěstném člověku, kterému ručíš na půjčku.

 

Kozorožko, pro tento týden na tebe vyšle jedna z nejlepších karet - Velekněz. Ta naznačuje nějaké prozření, setkání s učitelem nebo člověkem který ti ukazuje cestu. Na obloze to také vypadá vlídně. Jupiter i Slunce jsou k tobě v příznivých aspektech, při výběru dovolené musíš mít šťastnou ruku.

 

Vodnářko, karta Devíti mincí trochu zavání leností, ale ve své podstatě vypovídá o materiální spokojenosti nebo převažující zahledění do hmotného světa. Někdy naznačuje dobré podmínky pro těhotenství. Hvězdy radí neseznamovat teď miláčka s tvými svobodnými kamarádkami.

 

Rybko, karta Sedmi mincí se týká zkoušky trpělivosti. Věci se mají nechat dozrát a nedělat předčasné závěry. Také však nabádá k pracovní aktivitě. Mezi planetami by se k tobě mohl nejlépe zachovat příznivě aspektovaný Merkur v podobě nějakého daru nebo dobré zprávy.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

 

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár  

www.astroagentura.cz    
Reklama