Beranko, když stihneš dnes o novu potkat zajímavého muže, může to být pěkné přátelství. Tarotová Kalichová dvojka našeptává, že později by z toho mohla vzniknout láska. V sobotu pozor na nešťastné opojení alkoholem nebo čímkoliv jiným. Neděle vše zase v dobré obrátí.

 

Býčice, od pondělního odpoledne s Lunou a od večera se Sluncem ve tvém znamení nastoupí čas tvé seberealizace. Zároveň tarotová karta Šestka holí přináší úspěch. Tvůj šarm ve středu osloví někoho z tvého blízkého okolí. Také se ale říká, “co je v domě, není pro mě”.

 

Blíženko, Venuše a Mars ve tvém znamení, od čtvrtka do soboty pěkně ozářené Lunou, to je příležitost k růstu. V sobotu Pluto se postaví přesně proti Marsu, v partnerských vztazích by mohl nastat boj ve stylu “kdo s koho”. Merkur a tarotová Desítka kalichů vše v neděli urovná.

 

Račice, tvá Luna na chvíli bude chtít zastínit Slunce. Nechtěj zastínit ostatní, spíše se jim snaž vyrovnat. Tarotová karta Vůz pak může přivézt povýšení. Začni o novu pročisťovací kúrou, to je dobrá příležitost nejenom se zbavit přebytečných kilogramů. Oslav jaro tancem, pohybem.

 

Lvice, kdo se tě bude snažit v pondělí o novu zastínit, tomu nemilosrdně ukážeš, co v tobě je. Tarotová Devítka mečů může obrazně znamenat, že se tobě pak těch devět mečů zabodne do svědomí. V neděli ti Uran připraví nějaké překvapení, bude se něco hodně zajímavého dít.

 

Panenko, že nevěříš na pohádku o zlaté rybce? Sama se přesvědčíš, když v práci dostaneš přidáno. Vše zvládáš na jedničku s hvězdičkou, hvězdičky tě také podporují. Nejlepší den bude sobota, tvůj Merkur a tarotová karta Kouzelník z tebe vykouzlí kouzelnou panenku.

 

Váho, Slunce odchází z opozice k tvému znamení, a to je čas vhodný k obnově sil, k regeneraci. Tvá Venuše v harmonickém spojení s Neptunem si říká o kulturní zážitek, spojení intelektu a umění. Karta Velekněze ti bude nápomocna při výběru vhodného programu.

 

Štírko, Slunce vstupuje do protějšího znamení a také do aspektu se Saturnem. Možná na tebe budou lidé v okolí stupňovat své nároky. Karta Královny holí naznačuje, že člověk, jehož služby využíváš asi podraží. Nezbude než se poohlédnout, jak je na tom s cenami konkurence.

 

Střelkyně, karta Poustevníka radí, než se rozhodneš k závažnějšímu kroku do neznáma, vše znovu promysli. Najdi si chvilku, při které nebudeš nikým rušena. Je to takový pokyn ke zpomalení a uskromnění před sobotou, kdy Mars a Pluto mohou vybízet k destruktivnímu chování.

 

Kozorožko, karta Šesti pohárů souvisí s oživením vzpomínek, setkáním s dávnou minulostí. Slunce teď bude procházet spřáteleným znamením Býka, které je pro Kozorohy polem lásky, her a zábavy. Setkání s dávnou nebo první láskou by nejlépe odpovídalo úterní konstelaci.

 

Vodnářko, Slunce ve znamení Býka tě má tendenci škádlit a provokovat. Snad se budeš chtít pustit i do úprav na svém příbytku. Karta Deseti holí však říká, že by to bylo velmi náročné a vyčerpávající. Nicméně Neptun a Venuše nabízejí příjemné opojení láskou a milou společnost .

 

Rybko, díky Marsu a Plutou nějak pobýváš mezi mlýny. Možná na tebe dopadají rozbroje mezi znesvářenými stranami a každá z nich má tendence se pak hojit na tobě. Snad tě povzbudí karta Princezny pohárů, bývá to nabídka, která by tě vytáhla z kola ven.  

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

 

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár

www.astroagentura.cz

       
Reklama