Ovečko, tvé marsovské znamení se připraví na koledníky s vrbovým proutkem. Ve středu tě bude mírnit a krotit Neptun, ale to ti bude ku prospěchu. Víkend bude s Lunou v Beranu bohatý na všelijaké zážitky. Tarotová karta Žezlová trojka ti připomíná: užívej si jara!

 

Býčice, pokud koukáš přes plot, kolik koledníků přišlo k sousedce, není to ta nejlepší zábava. Ve středu ti Jupiter připraví různá protivenství, musíš se postavit problémům čelem. Tarotová karta Osmička mečů bude zpytovat tvé svědomí. Přemýšlej, kde se stala chyba. Naprav ji.

 

Blíženko, tvým znamením prochází Mars i Venuše, Neptun jim dodává inspiraci, něco originálního vymyslíš na pobavení koledníků na velikonoční pondělí. V sobotu tvého Merkura bude pálit Slunce, nespal se! Tarotová karta Devítka mečů může naznačovat smutek.

 

Račice, velikonoční svátky tady nejsou proto, aby ses přejídala. Ve čtvrtek si dej pozor, když tvá vládkyně Luna bude přecházet přes Uran, ať nedojde ke zhroucení nebo nějakému zkratu. Tarotová Princezna holí přináší příležitost strhujícího podnětu či návrhu. Chop se toho!

 

Lvice, tvé Slunce ještě putuje znamením kamarádského Berana, prožiješ velikonoční pondělí v přátelském ovzduší. V sobotu bude Merkur přecházet přes tvé Slunce, nechtěj zastínit ostatní. Tarotový Měsíc a Luna v Beranu tě o víkendu zlákají k milostným dobrodružstvím.

 

Panenko, když se bojíš výprasku na velikonoční pondělí, nesmíš pouštět koledníky do domu. Nebyla by to však škoda? V úterý se tvůj Merkur vrací zpět do znamení Berana a ty můžeš náruživěji hájit své názory. Tarotová karta Smrt je znamením přirozeného konce nějaké fáze.

 

Váho, karta Šesti mincí obyčejně znamená finanční úspěch, nějaké slibné gesto, zajímavou investici. Jupiter s Venuší, však varují před zbytečným utrácením nebo přehnanou velkorysostí. Pokud se ti podaří získat zajímavou částku, obejdi nákupní centra velkým obloukem.

 

Štírko, karta Devíti holí signalizuje srážku s …… nebo s někým, kdo si nedá poradit, nehodlá změnit názor a je nepřístupný. Ber to jako výzvu, Mars s Neptunem naznačují, že by si na něj měla vyzrát. Ovládáš spoustu triků, jak docílit toho, čeho chceš ty, aniž by to někdo jiný prohlédl.

 

Střelkyně, karta Síla ti má dodat odvahu vystrčit drápky. Neboj se požádat o to, co potřebuješ. Tvůj ochránce Jupiter a Venuše naznačují nějakou napínavou situaci v partnerských vztazích. Měla bys být ve výhodě, převzít aktivitu a zkrotit si svou šelmu. Protistrana má větší strach než ty.

 

Kozorožko, s kartou Blázna tě jistě nečeká nuda. V něčem si můžeš připadat jako na začátku nebo přestaneš něco vážného brát vážně. Měla bys vším proplouvat s lehkostí. Mars s Neptunem ti možná přihrají nového kolegu – upovídaného začátečníka, kterého se ráda ujmeš.

 

Vodnářko, s kartou Esa mečů můžeš cokoliv rozseknout, najít východisko ze zamotané situace, vyjasnit si nějaké dilema. Mars i Venuše jsou od tvého znamení ve vzdálenosti, která naznačuje, že jde o lásku a možná se bojíš přijmout, co se ti nabízí. Odmítnutím však nic nezískáš.

 

Rybko, karta Sedmi mečů napovídá, že se pokusíš něčemu vyhnout, možná něco podceňuješ. Venuše s Jupiterem jsou v poloze, kdy je lepší nespoléhat se na ochrannou ruku, protekci a rutinu. Měj oči otevřené, třeba se ve vaší ulici objevila značka zákaz stání nebo si tě vyhlédne revizor.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

 

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár

www.astroagentura.cz

astrologická seznamka, osobní a partnerské horoskopy  

     
Reklama