Beranko, při pondělním úplňku v protilehlém znamení Vah a úterním neharmonickém aspektu Marse s Jupiterem neprozrazuj na sebe všechno, někdo by to nemusel unést. Tarotová Velekněžka ti poradí, že máš myslet srdcem. Rozmotáš i klubko pracovních problémů.

 

Býčice, nemůže se ti srovnat biorytmus po přechodu na letní čas? Dej si dvacet, když tě nevidí šéf. Pátek bude kritický, na tvou Venuši zaútočí Uran. Když to překonáš, máš vyhráno a oslavu Velikonoc před sebou. Tarotová Čtyřka mincí po tobě chce, abys nebyla lakomá.

 

Blíženko, úplněk tě úplně nerozhodí, bude ve spřízněném vzdušném znamení Vah, v úterý stejně jako tvůj Merkur ještě zpomalíš svůj běh. Není kam se hnát, je lepší vnímat tu krásu a vůni jara. S tarotovou Královnou kalichů se ponoříš do citů a pohody. Čekají tě nová setkání.

 

Račice, Velikonoce jsou dobrý důvod předvést se jako dobrá kuchařka. Každý smutek zaháníš dobrým jídlem a sladkostmi. Po úplňku se už tolik nepřibírá, můžeš si dovolit jíst více. Tarotová karta Sedmička mincí značí trpělivost. Máš možnost omotat si šéfa kolem prstu.

 

Lvice, tarotová karta Mírnost - tento týden se mírni ve svých projevech. V pondělí se postaví tvé Slunce proti Luně. Vyřeš si v klidu své vztahy se ženami ve svém okolí. V neděli tě tvé Slunce a Pluto odmění mimořádnou tvořivostí ve všech směrech. Jsou tady přece Velikonoce!

 

Panenko, tvůj vládce Merkur zpomalil svůj chod. Zastav se, pohlédni na sebe a porozhlédni se kolem. Blíží se Velikonoce. Tarotová karta Síla tě obdaří mimořádnou sílou. K čemu ji rozumně využiješ? Tvůj panáček spíše ocení, když se budeš jako sluníčko hezky usmívat.

 

Váho, karta Devíti mečů může znamenat, že je před tebou náročný úkol, kterého se obáváš nebo si s ním zatím nevíš rady. Neboj se poradit s někým zkušenějším. Úplněk ve tvém znamení dává tušit, že se o tobě bude dost mluvit a tvá osůbka neujde pozornosti ostatních.

 

Štírko, karta Dvou pohárů signalizuje nějaké překvapení v lásce. Možná tě někdo požádá o ruku, dojde ke smíření nebo novou lásku. Aspekty Uranu a Venuše přejí flirtu. Tyto návrhy ber spíše s humorem a slib, co tě zrovna napadne. Jde jen o úmysly, realizace však pokulhává. 

 

Střelkyně, aspekty mezi Masem a tvým ochráncem Jupiterem pro tebe znamenají výzvu k sebrání odvahy řešit i nepříjemné věci, zakousnout se do kyselého jablka a překonat noční můry. Můžeš se však spolehnout na přátele a karta Velekněžky slibuje pomalý, ale stálý vývoj k lepšímu.

 

Kozorožko, kartu Princezny mincí bude nejlepší chápat tak, že se tento týden mnoho nezmění. Zůstaneš na dosažených pozicích. Z kroků konkurence nemusíš mít obavu, nakonec se projeví jen jako plácnutí do vody. Merkur ve zpětném chodu naznačuje, že si máš znovu pročíst starší korespondenci s oblíbenou osobou.

 

Vodnářko, karta Krále holí při nepříznivých aspektech Venuše a Uranu by mohla znamenat, že je nejvyšší čas zbavit se osoby, která ti škodí či tě nějak omezuje v postupu nebo v citovém životě. Také tě možná čeká náročný úkol, na kterém můžeš vyrůst a ukázat, co je v tobě.

 

Rybko, v tomto týdnu na tebe čeká větší množství různých setkání převážně s mužskými protějšky. Asi obdržíš záplavu odpovědí na inzerát seznámení nebo budeš aktérkou nějakých výběrových řízení. Karta královny mincí ti napovídá, že nemáš opakovat staré chyby.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

 

Minulý týden jsme v reakcích zaznamenali, že by si někdo přál dovědět se více o partnerských horoskopech a ptal se na seriál Hvězdy v našem životě. Nejsme autoři tohoto seriálu, takže k tomu nemůžeme nic říct, ale k partnerským horoskopům rádi přispějeme. 

V různých časopisech a poučkách se dočtete, která znamení se k sobě hodí a jistě s tím už máte své zkušenosti. Pokud však chcete zacílit přesněji, nezbude vám, než se seznámit se svým osobním horoskopem, s polohou dalších planet a hlavně s rozložením svých astrologických domů viz  //zena-in.cz/rubrika.asp?idc=4920&id=2

Jednou z pomůcek, jak nahlédnout, co by pro vás mohl který muž znamenat, je zjistit, v kterém vašem domě se nachází jeho Slunce.

Je-li v 1. domě, má vliv na vaši vůli, na to, jak působíte na ostatní, hecuje vás, pohrává si s vaším sebevědomím.

V 2. domě: jedná se o spojení z prospěchu, z finančních důvodů, vztah z rozumu, takový muž vás však i může stát dost peněz .

V 3. domě: jedná se převážně o intelektuální náklonnost, je to váš známý, dobře se s ním pobavíte, a tím to i končí, pokud osobní planety neslibují více.

Ve 4. domě: to je muž, se kterým byste ráda sdílela domácnost, je to váš kutil, ke kterému si možná časem pořídíte milence. Často se objevuje u manželů.

V 5. domě se nejčastěji objevují milenci, lidé blízcí vašemu srdci i lidé, s kterými můžete podnikat. Pro manželství velmi vhodné. 

V 6. domě se objevují pracovní kolegové, lidé, kteří s vámi sdílí povinnost.

V 7. domě: pro manželství máte na půl vyhráno, pokud to nezkazí aspekty mezi osobními planetami, které udělají s partnera mocného nepřítele. Vyskytuje se i u společníků. Je to spojení založené na psychickém souladu.

V 8. domě to bývá tajný milenec, muž kterého byste rády viděly ... , může se však také jednat o hmotný prospěch. 

V 9. domě jsou spíše duchovní vztahy, je to člověk, od kterého se můžete mnohému  naučit.

V 10. domě: také člověk, s kterým můžete spojit vaši kariéru, bývá to váš šéf.

V 11. domě: jde o přítele, skutečného kamaráda, také o člověka, od kterého můžete čekat nějakou protekci.

V 12. domě: o tohoto člověka se můžete opřít ve vašich nejhorších chvílích, ale do manželství s ním raději nevstupujte, nebo jen po zralé úvaze. Ty chvíle se vedle něj vyskytují nějak častěji. 

Tento náhled berte také jako hrubě orientační a nejvíce dejte na to, co vám radí vaše srdce.

Jestliže nemáte chuť se zabývat detaily svého horoskopu, můžete tato pravidla použít i tím způsobem, že vaše znamení označíte jako první dům. Pro Berana bude pak druhým domem znamení Býka, třetím Blíženci atd, sedmým Váhy a dvanáctým Ryby. Pro Váhy bude druhým domem Štír a sedmým Beran, Pro Raka druhým Lev sedmým Kozoroh. Pravdivost se tím však snižuje.

Další pokračování bude záležet na vás.  

     

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková
Milan Fošnár

www.astroagentura.cz

astrologická seznamka, osobní a partnerské horoskopy

 

             

Reklama