Beranko, najdeš slunce ve duši, na Slunce ve tvém znamení bude mít dobrý vliv Neptun, který ti dá harmonii, to pak bude mít dobrý vliv jak na pracovní, tak milostné záležitosti. Svět je báječné místo k narození… Tarotová karta Kalichový král přináší cílevědomý duševní život.

 

Býčice, Merkur přijde ve čtvrtek do tvého znamení, na prvního apríla ti pomůže vymyslet originální kousek. V sobotu tvá vládkyně Venuše odejde do Blíženců a tobě se více rozváže jazýček. S kartou Mečové eso máš příležitost si něco s někým vysvětlit nebo vyřešit.

 

Blíženko, ve čtvrtek tvůj vládce Merkur přejde do znamení Býka, budeš více trpělivější při jednání a při práci. Venuše vstoupí v sobotu do tvého znamení a přinese oživení vztahů. Budeš se ráda blížit… S tarotovou kartou Sedmičkou mečů se vyvaruj intrik a pomluv.

 

Račice, týden začneš dobře s Lunou ve svém znamení, ale vyhni se žárlivosti. Budeš mít štěstí, ale nehádej se s autoritami, udělej si vše po svém. S radostí shledáš, že někdo skutečně hodnotí tvou práci. Tarotová karta Mistr ti dá nadhled ve všech životních záležitostech.

 

Lvice, od úterý večera do čtvrtka pookřeješ s Lunou ve tvém znamení. V neděli Slunce v pěkném aspektu k Neptunu ti poví, že jsi vedena na své životní cestě a tvá rozhodnutí jsou správná. Tarotová karta Smrt ti pomůže rozloučit se se starými záležitostmi a přivítat nové.

 

Panenko, ve čtvrtek to není apríl, že tvůj vládce Merkur přejde do znamení Býka. Dařit se začne ve všem, co bude potřebovat hodně trpělivosti. V pátek a v sobotu s Lunou ve svém znamení se věnuj různým oblastem tvořivé činnosti. Tarotová karta Vládkyně tě povede.

 

Váho, karta Čtyř mečů znamená nějakou přestávku z důvodů, které zatím nedokážeš ovlivnit. Sliby se vyplní později, než čekáš. Přechod tvé ochránkyně Venuše do znamení Blíženců může znamenat více teorie než praxe ve věcech lásky nebo bude více duchovní než fyzická.

 

Štírko, karta Šesti mincí bývá poslem dobrých správ ohledně financí. Buď pomůžeš někomu k penězům ty nebo někdo tobě. Každopádně na tom vyděláš. Merkur, který se objeví v protějším znamení Býka symbolizuje zprostředkovatele, který se ve světě financí dobře vyzná.

 

Střelkyně, karta Prince holí připoutá tvou pozornost k věcem, které tě pálí pod rukama. Zřejmě zvolíš bohémský přístup k řešení problémů. Také naznačuje dobrodružství bez zodpovědnosti, možná potkáš mladšího muže, který rád užívá života, což ti není proti srsti.

 

Kozorožko, karta Ďábla z tebe udělá pěknou ďáblici. Obyčejně naznačuje dobré obchody, obzvlášť s věcmi, které způsobují závislost a zákazník je vyžaduje znovu. Jindy naznačuje, že něco je úplně jinak, než se zdá nebo není do záležitosti dobře vidět, a je lepší vyčkat na další informace.

 

Vodnářko, karta Pěti holí naznačuje nějakou výzvu k měření sil, k férové soutěži, kterou bys měla přijmout. Merkur v provokující vzdálenosti od tvého znamení navádí, abys prokázala svou intelektuální zdatnost. Zřejmě připravíš nějakého ješitného jedince o jeho sebevědomí.

 

Rybko, Karta Tří holí znamená navázání na předchozí úspěchy, dobré vyhlídky všude, kam až oko dohlédne. Merkur ve znamení Býka naznačuje, že nyní bude snadné se s kýmkoliv domluvit, zejména tam, kde půjde o kooperaci, o sloučení, o smíření nebo novou spolupráci.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

 

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár  

www.astroagentura.cz 

astrologická seznamka, osobní a partnerské horoskopy

 
Reklama