Beranko, provázet tě bude celý měsíc Slunce ve tvém znamení, v pondělí i Luna, která tě přímo vyhodí na oběžnou dráhu. Tarotová karta Žezlová čtyřka se ptá, zda držíš pevně žezlo ve svých rukou. Zažiješ mnoho radosti nejenom při práci. V neděli buď opatrná na cestách.

 

Býčice, tvá Venuše je stále ve tvém znamení, od úterý do čtvrtka také Luna. Máš možnost pro sebe získat různé výhody, například náklonnost šéfa. Tarotová karta Král kalichů se vrací obohatit ti i tento týden. Který příjemný muž z tvého okolí je narozen ve vodním znamení?

 

Blíženko, s Marsem ve tvém znamení budeš ohnivější v komunikaci. Ve středu se ti povede vyřešit problém v partnerských vztazích. V neděli, kdy Mars zkříží dráhu s Uranem, mohlo by dojít ke zkratu. Karta Kalichová čtyřka varuje z rozmrzelosti propást vhodnou příležitost.

 

Račice, Saturn ve tvém znamení již nemusí být ničitelem, ale učitelem, když budeš připravená žákyně. V neděli se svou Lunou ve svém znamení a dobrým aspektům na Saturn a Uran řekni dost tomu, co tě sužuje jistou dobu. S tarotovou Sedmička mečů nebiješ hlava nehlava?

 

Lvice, v pondělí čtyři planety v ohnivých znameních dají tvému ohnivému znamení tolik ohně, že tvůj oheň nakazí i ostatní. Tarotová karta Žezlová pětka tě vyzývá k měření sil. V sobotu dej pozor na Saturna, ať nezastíní tvé Slunce. Pozor na úrazy či vyčerpání.

 

Panenko, v pondělí s tvým Merkurem a Lunou v Beranu přesvědčíš druhé, o čem chceš. Ve středu si dej záležet, ať tvé dohody jsou výhodné i pro tvé protějšky, a nenuť je k ničemu, co sami nechtějí. Tarotová karta Sedmička mečů tě varuje před podvodem a ďábelskou lstivostí.

 

Váho, s kartou Esa mečů si můžeš dojít k důležitému poznání, učinit moudrý krok nebo střízlivé rozhodnutí. Saturn se Sluncem naznačují, že to nebude jednoduché a zřejmě se bude jednat o vztahy k autoritám nebo tvým nadřízeným. Také nikomu nezůstaneš nic dlužna.

 

Štírko, Venuše v protějším znamení ti dává možnost příznivě zapůsobit na jiné lidi. Karta milenců radí: pokud si máš někoho z nich získat, nepoužívej logické argumenty. Lidé ve tvém okolí dají více na své city a sympatie. Možná jsou do tebe zamilováni a rádi ti vyjdou vstříc.

 

Střelkyně, Karta vůz může symbolizovat, že se pokoušíš vyjet ze zajetých kolejí, dostat se z patové situace, překonat rozpory a vnést do nějaké záležitosti nový elán. Pluto s Merkurem naznačují, že svého partnera chceš zcela získat pro věci, které ti přinášejí zábavu a potěšení.

 

Kozorožko, bude-li tvůj šéf v nesnázích, pak ty jistě najdeš správné řešení, nebo jej taktně upozorníš na jeho nedostatky. Tento týden půjde o správný krok na nesnadné cestě, o zvládání náročnějších úkolů. S trojkou mincí tě pak čeká pochvala a uznání za odvedenou práci.

 

Vodnářko, Merkur s Plutem ti během týdne nabízejí poznat nový druh zábavy nebo symbolizují komunikaci s vlivnými přáteli či se z vlivných a mocných osob stanou přátelé. O víkendu už bude rozumnější zůstat v klidu. Eso holí naznačuje obrat, který však nemusí být vítaný.

 

Rybko, na tento týden si vyšla karta Princezny mečů. To je slečna, která ví přesně, co chce, a s nikým se moc nemazlí. Někdo ve tvém okolí asi od tebe dostane pěknou sodu nebo sama budeš čelit nějaké kritice. Podle planety Uran a planety Mars by měla být převaha na tvé straně.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

 

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár

www.astroagentura.cz      

     
Reklama