Beranko, s jarem a vstupem Slunce do tvého ohnivého znamení se v tobě probudí nová perspektiva. S Marsem v Blížencích poznáš spoustu nových zajímavých lidí. Tarotová Sedmička holí je o závisti a nepřejícnosti druhých. Povznes se nad to. Mají co závidět!

 

Býčice, pokud ve středu potkáš kominíka, budeš mít dvojnásobné štěstí, něco si přej, tvé Venuši je příznivě nakloněn Jupiter. Zpomalíš svůj rozběh, Mars v neděli opustí tvé znamení. Tarotový Král kalichů radí dávat své pocity najevo. Klidně vyznej lásku svému princi!

 

Blíženko, tvůj Merkur bude napaden Saturnem, zřejmě tě budou tížit finance. Neptun v pátek bude mít příznivý vliv nejen na tvou práci. Mars přejde do tvého znamení, probudí tě i s jarem. Tarotový Rytíř kalichů tě pozvedne do sedmého nebe, mezilidské vztahy rozkvetou.

 

Račice, novoluní nabízí nový směr, i když sis ho představovala jinak. Buď dospělá, i když to někdy bolí. Spoléhej se jen na sebe a s odvahou se pusť do nového života. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Tarotová karta Poustevník ti našeptává, aby ses v klidu nad sebou zamyslela.

 

Lvice, s jarem a vstupem Slunce do ohnivého Berana pocítíš mocnou energii. Novoluní a Mars v komunikativních Blížencích tě postaví na startovní čáru. Důvěřuj tarotovému Veleknězi ve všech směrech. Nezapomínej také na odpočinek. Vycházka i sluníčko pohladí.

 

Panenko, nepoštvi si proti sobě přátele, budeš mít řádně nabroušený jazyk, tvůj Merkur v Beranu si nebude brát servítky, k diplomacii budeš mít pořádně daleko. V sobotu z toho s Neptunem vybrusli, roztaj jak jarní ledy. Devítka holí poukazuje na nepřístupnost změnám.

 

Váho, karta Krále pohárů ti přihraje do cesty citlivého a sympatického člověka plného fantazie. Aspekt tvé ochránkyně - Venuše s Neptunem napovídá, že si jej můžeš získat osobním kozlem. Když jej zastihneš v tom správném rozpoložení, získáš do něj všechno.

 

Štírko, na kartě Devíti mincí je obrázek spokojené ženy v bohatém domě, proto by tě mělo čekat klidné užívání kreditní karty. Jupiter s Venuší říká, že sis splnila své úkoly a nyní je čas odpočinku a pohody nebo si dosáhla něčeho, co si můžeš příjemně užít. Zasloužíš si to.

 

Střelkyně, karta Milenců na tento týden hovoří za vše. Nezadaným přináší novou lásku a těm co se rozhodují mezi dvěma partnery napovídá, že mají jít za hlasem svého srdce a příliš o tom nepřemýšlet. Sobotní nov otevírá Střelkyním i nové cesty ve vlastním podnikání.

 

Kozorožko, co se škádlívá se rádo mívá a na jaře obzvlášť. V začátku týdne bude Merkur dotírat na tvého ochránce – Saturna. To by mohlo znamenat nějaké dobírání ze strany domácího osazenstva. Karta Princezny mečů ti říká – nedej se, zchlaď je ledovou sprchou.

 

Vodnářko, karta Blázna říká, že ještě není nic rozhodnuto. Buď stojíš skutečně na počátku svých plánů nebo budeš muset začít ještě jednou od začátku. Při aspektu Neptuna s Venuší by v tobě mohl zavládnou zmatek. Nezoufej, tam kde vládne řád a pořádek se málokdy zrodí něco nového.

 

Rybko, karta Deseti holí tě přetěžuje. Nakládáš si více povinností než je zdrávo. Možná se teprve zapracováváš do většího úkolu, nebo zodpovědnosti. Neváhej se o práci rozdělit nebo část svých úkolů převést na někoho jiného. Mars se Sluncem tě ve čtvrtek postaví na nohy.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár

www.astroagentura.cz  

 
Reklama