Beranko, tvůj Mars s Merkurem rozhýbou obchody, i penízky se začnou sypat. Ve vztahu je to jak na kolotoči, ale tebe by to stejně jinak nebavilo. Někdy se z toho točí hlava, ale je to stále vzrušující jízda. Tarotová karta Kalichová desítka věští radost a důležité kontakty.

 

Býčice, ve tvém znamení se nachází Venuše i Mars. Saturn a Uran dodají dobré rozhodnutí. V lásce nezaměňuj mužskou a ženskou roli, buď ženou! Karta Princ pentaklů doporučuje vsadit na něco solidního a osvědčeného. Jaké je nejoblíbenější jídlo tvého drahého?

 

Blíženko, v pondělí bude tvůj Merkur podporován ohnivým Marsem. Nenech se natlačit do vizí někoho jiného, číhá na tebe Pluto. Důležitým dnem pro tebe bude pátek, protože Merkur v Beranu přinese skvělé nápady. S kartou Žezlové eso získáš dobrou motivaci.

 

Račice, s tarotovou kartou Královna pentaklů důvěřuj starostlivé ženě. Můžete se pustit do podnikání. Nesplní se, v co si doufala, tvá bývalá láska se k tobě nevrátí. Bude tě to trápit, dokud se s tím nesmíříš. V neděli s Lunou v Kozorohu se snaž srovnat si své myšlenky.

 

Lvice, v pátek budeš mít řádně nabroušený jazýček, a to díky Plutu i Merkuru, který vchází do podobně ohnivě naladěného znamení Berana. V neděli uděláš nejlépe, když se zavřeš do své klícky a uděláš předjarní úklid. Tarotová karta Žezlová dvojka přeje neutrálnímu stanovisku.

 

Panenko, nespěchej s výpovědí. Nemyslíš to úplně vážně, to jen tvůj vládce Merkur v ohnivém Beranu vykonal v pátek dopoledne své dílo. Šéf by to ale mohl vzít smrtelně vážně. S tarotovým Králem mečů si ze zdravého odstupu uděláš objektivní obraz.

 

Váho, Venuše s Uranem říkají, že ve vzduchu je něco, co je příslibem štěstí, může se jednat o hlavní výhru, která souvisí s tvým dlouhodobým plánem. Venuše se Saturnem naznačují úspěšné složení zkoušek. Nějaká kontrola nebo zkouška zvýší tvé ohodnocení a prestiž.

 

Štírko, Pluto se Sluncem se přiklánějí ke změnám ve způsobu trávení volného času. Neboj se experimentovat a vyzkoušej něco, hodně bláznivého. Možná s tím přijde domů tvůj miláček. Karta Esa mečů naznačuje, že ti do života vstoupí něco nového, nové osvobozující myšlenky.

 

Střelkyně, karta Věž ti doporučuje nebránit se vyhrocení jakékoliv situace. Slunce s Plutem ohlašují týden, kdy může dojít k tvému vysvobození, pokud k němu sebereš potřebnou odvahu. Smeť ze stolu všechno, co tě omezuje, a neboj se za sebou spálit mosty do pekla.

 

Kozorožko, využij příznivého aspektu tvého ochránce Saturna s planetou lásky Venuší k upevnění vztahů s partnerem a lidmi v okolí. Karta Prince mincí říká, že budeš mít co dělat se solidním a spolehlivým člověkem, je však tak trochu nesmělý a potřebuje povzbudit.

 

Vodnářko, karta Svět může znamenat nějakou lukrativní záležitost, máš možnost najít své místo kam patříš, anebo jsi právě dorazila do cíle. Tvůj ochránce Uran bude spolupracovat s Venuší, následuj tedy svou šťastnou hvězdu, která tě povede do nádherné budoucnosti.

 

Rybko, karta Šesti pohárů tě spojí s tvou minulostí, se vzpomínkami, s lidmi, které znáš z dřívějška nebo místy, které pro tebe byly kdysi důležité. Zřejmě tě čeká velmi pestrý týden plný kontaktů, protože planety pohybující se ve tvém znamení nešetří různými aspekty.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár

www.astroagentura.cz  

 
Reklama