Beranko, nemrač se na celý svět, brzy se dočkáš jara a sluníčka. Pracuj ... až se z tebe bude kouřit, zapomeneš na rozpory s partnerem. Celý víkend s Lunou v Panně se hýčkej, zkrášli se novým účesem, dopřej si masáž rukou, nohou i celého těla. Tarotová karta Sedmička mečů radí vyvarovat se nevěry.

 

Býčice, když Venuše přejde do svého znamení, tvého znamení Býka, budeš se cítit jak ryba ve vodě. V sobotu s Lunou v zemské Panně si budeš vychutnávat život plnými doušky. Úplněk v tobě ještě více rozpoutá vášně a lásku. Tarotová karta Kalichové eso ti dobře radí využít příležitosti slibující veliké štěstí.

 

Blíženko, tíží tě těžké břemeno, možná kvůli tomu nespíš. Neudržela jsi jazyk za zuby, kde jsi měla? Prozradila jsi nějaké tajemství? Ztracená důvěra se jen těžce získává zpět. Osud je neúprosný, všechno ti vrátí. Těšit tě budou alespoň pracovní úspěchy, jak praví tarotová karta Mistr.

 

Račice, úplněk se pro tebe většinou projevuje jak úder blesku, někdy rány dostaneš, někdy je umíš rozdat. Tarotová karta Devítka mečů napovídá projevit lítost. Když se rozhodneš ke změně, tak o tom pak dlouho nepřemýšlej. Zaměř se na upevňování získaných pozic, jak v zaměstnání, tak i v dalších aktivitách.

 

Lvice, dávej si pozor na cestách, blízkých či dalekých, při manipulaci s ohněm, ale i s partnerem. A to zvláště koncem týdne kolem úplňku. Tvé Slunce bude v opozici k Luně a planetě štěstí Jupiteru, mohla by sis zbytečně šlapat po štěstí. Svoji nezdolnou a nevybouřenou energii namiř do práce, kde budeš Mistr.

 

Panenko, vypadá to na skvělý mejdan v práci, ale pak bys mohla přijít o prémie, tarotová karta Pětka pentaklů jsou jen malé peníze. Úplněk ve znamení Panny bude pro tebe přínosem. S Venuší v Býku si polepšíš v lásce. Omez domácí práce a věnuj se jen svému partnerovi. Tam se klidně odvaž.

 

Váho, karta Krále holí tě vyzývá k převzetí iniciativy a vedení, prokaž podnikavost a motivuj druhé. Při aspektu Merkura s Jupiterem na tebe čeká jednání s temperamentním mužem. Jeho návrhy mu vyvrať pádnými argumenty, protože nepředstavují to nejlepší pro tebe.

 

Štírko, využij aspektu mezi Jupiterem a Merkurem ve spřátelených znameních. Pokud jsi byla s někým ve sporu, jak říká karta Osmi mečů, je právě nyní ta nejvhodnější doba k usmíření. Tvé pracovní spojení s mladšími lidmi se jeví do budoucna jako velmi perspektivní.

 

Střelkyně, aspekt Jupitera s Merkurem proběhne ve znameních, se kterými  nerada kamarádíš. Proto lze čekat nějakou výzvou k měření sil, což říká i karta Pěti holí. Ovšem koncem týdne s Venuší ve znamení Býka přichází láska na tvé pracoviště. Sobota strávená v práci by nemusela být až tak pracovní.

 

Kozorožko, Merkur s Jupiterem se tě budou snažit upoutat ke knihám, studiu a psaní. Karta Osmi holí říká, že jsou ve vzduchu dobré zprávy, buď se rozhýbe záležitost, která se už neposouvala kupředu, anebo konečně přijde dlouho očekávaná zvěst. Může to však také být příjemné překvapení s nímž jsi naprosto nepočítala.

 

Vodnářko, s kartou Vůz se připrav na rychlou jízdu, Saturn přestává brzdit a zpomalovat rutinní záležitosti. Merkur s Jupiterem si vezmou na mušku tvé finance a pomohou ti, abys dostala za méně muziky více peněz. Přechod Venuše z Berana do Býka koncem týdne přinese do domova lásku a chuť užívat si darů života.

 

Rybko, Jupiter s Merkurem ti postaví do cesty provokatéra, posměváčka, který si zaslouží co proto. Karta Milenců však připouští, že mezi vámi později zajiskří. Vstup Venuše do znamení Býka je pro Ryby příjemná událost. Vylepšuje jejich sousedské vztahy a dává jim šanci potkat lásku na ulici, třeba jen pár kroků od domova.

 

!!! V těchto horoskopech není možné zohlednit individuální jedinečnost každého člověka, proto tyto výklady berte jen jako námět k zamyšlení či pobavení !!!

Horoskopy připravují :

Darina Dvořáková

Milan Fošnár

www.astroagentura.cz

Reklama