Když jsme hledali dobrovolníka na vypracování a zveřejnění osobního nativního horoskopu, takový nápor zájemců jsme nečekali. Zde jsou vyšlé horoskopy a pár odpovědí na vaše nejčastější dotazy...

 


Nezapomněli jste na mě?

Z časových důvodů nelze vypracovat více než jeden horoskop denně. Na nikoho nezapomeneme, protože se ale stále hlásíte, zvolili jsme systém losování. Losujeme tak vždy z těch, kteří se v tu chvíli na Ženě-in vyskytují. To znamená, že jsou aktivní třeba v diskusi nebo alespoň právě přihlášeni. Snažíme se tak zmenšit pravděpodobnost, že zájemce svůj horoskop "prošvihne".

 

Když ho přece prošvihnu?

Vždy jednou za čas vložíme článek se souhrnem doposud vyšlých horoskopů. Teď, v době dovolených, to jistě oceníte. Jinak lze horoskopy najít v archivu novinek.

 

Kam napsat?

Horoskopy na přání máte možnost získat, když mi do vzkazů napíšete datum, hodinu a místo narození. Bez hodiny je je totiž horoskop stejně přesný jako orientační popis povahy znamení.

Již vyšlo - Heather, Manx, Saturninka, Evikus, Šťístko, Solei, Stelinka, Buny, Irene, Svetluszka, blesksoft, Karmelie2, Landriel, femme

Reklama