64a2a8c2be3ffobrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Zklamali vás kolegové v práci a vypadá to, že vám závidí dovolenou. Zkuste se nad tím povznést a netrápit se lidskou závistí. Máte toho všichni nad hlavu a dovolenou si zaslouží každý z vás. Zkuste odjet s čistou hlavou.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Jste nervózní a roztěkaní a nevíte, kam dřív skočit. Zastavte se a jděte do lesa, do parku, zkrátka do zeleně, která má sílu vás nyní zklidnit. Myslete na to, že zdraví je přednější.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Výmluvy nikam nevedou. Už konečně zavolejte k lékaři a objednejte se, začněte se zdravěji stravovat a ideálně i hýbat, učení cizího jazyka není takové peklo, vymalujte konečně váš příbytek… Hlavně se do toho už pusťte.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Ačkoli máte ještě několik pracovních dnů před sebou, už se vidíte na pláži u moře nebo na své milované zahrádce na chalupě. Není se čemu divit, v práci toho na vás bylo víc než dost. Zatněte tedy ještě zuby, dovolená tu bude dřív, než se nadějete.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Prázdniny jsou v plném proudu, děti na táborech a vy máte konečně zasloužené volno, kdy si můžete dát nohy nahoru. Dejte si ale pozor, odpočívejte i aktivně, ať nezlenivíte. Kila navíc se neptají, tak by se mohlo stát, že byste svou postavu do plavek mohli ztratit.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Dovolená bude přát vašemu milostnému životu. Se stávajícím partnerem se sblížíte o to víc a užijete si léto plné sexu. Pokud partnera nemáte, nezoufejte, hvězdy vám budou přát hojní a zábavné seznamování.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Léto je ideální příležitost ke sportování. Plánujete náročný výšlap nebo lezení po horách? Dávejte si pozor na úrazy, z aktivního léta by se mohlo stát líné léto. Nepřeceňujte své síly a vždy se na takovou cestu pořádně připravte.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Ve vašem okolí se může objevit někdo, kdo s vámi bude flirtovat a bude to pro vás nepříjemné. Nechcete totiž žádné pracovní románky. Promluvte si a řekněte mu, jak to vidíte.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Dobrý přítel by se vám mohl svěřit se svým tajemstvím, které neříká úplně na potkání. To vás může ještě více sblížit. Otevřete své srdce. A hlavně jeho tajemství nevyzraďte.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Tento týden se budete s lidmi cítit naprosto propojeni. Budete mít dobrou intuici a přátelé s vámi budou rádi trávit čas. Budete vysílat pozitivní energii na všechny strany.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Z nepatrných problémů činíte zbytečně neřešitelné záležitosti. Místo toho, abyste se ihned hroutili, zkuste raději s klidnou hlavou popřemýšlet, zda se daná situace nedá vyřešit úplně jednoduchým způsobem. Zbytečně si přiděláváte starosti.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Co se škádlívá, to se rádo mívá. Vzpomeňte si na to, až vás bude v práci příště vytáčet přidrzlý kolega. Možná, že jeho úmysly nejsou vás naštvat, jak jste si celou dobu myslela. I když pozvat vás na kávu by bylo asi vyzrálejší a úměrné věku vás obou.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama