ho.jpg
Foto: Shutterstock

600953a25fccbobrazek.pngBeran
Stále častěji řešíte partnerské neshody, nebo spíš neřešíte a necháváte malé bouřky jen přehnat. Toto není nejlepší strategie, to asi tušíte. Vychytejte správnou chvilku, kdy budete mít s vaším protějškem čas a bude panovat příjemná atmosféra a v klidu si promluvte, co vás trápí a jaké si představujete řešení.
Foto: Shutterstock

600953b8990cbobrazek.pngBýk
Budete mít pocit, že vás nikdo nerespektuje. Nebude to ale tak úplně pravda. Spíše budete příliš přecitlivělá a budete věci vidět trochu jinak, než jak skutečně jsou. Zajděte se sama projít do přírody a nadýchat čerstvého vzduchu. Potřebujete si vyčistit hlavu.
Foto: Shutterstock

600953e323e6aobrazek.pngBlíženci
V práci budete hodně výkonná. A nebojte se, všimne si toho i váš nadřízený. Jen některé kolegy by to možná mohlo trochu štvát. Budou mít pocit, že na sebe potřebujete upozornit. Vaše tvrdá práce se však vyplatí. Nenechte se tedy odradit něčí závistí.
Foto: Shutterstock

600953f7a96a1obrazek.pngRak
Snažte se projevit více empatie vůči partnerovi a dát mu větší prostor. Moc to vašemu vztahu prospěje a bude to mít pozitivní vliv i na vás. Hvězdy i my vám fandíme. Hezký týden!
Foto: Shutterstock

6009541065e37obrazek.pngLev
Hodně práce, termíny, které hoří, úkoly doma. Všude je to stejné, ale vy si to berete k srdci a prožíváte tento koloběh více než obvykle. Zapomínáte na to, že život není jen o termínech. Zpomalte. Nadechněte se. Přibrzděte.
Foto: Shutterstock

60095422cb515obrazek.pngPanna
Tento týden budete mít vše pod kontrolou. Je ideální čas na zahájení nového projektu. Zlepší se vaše rodinné vztahy. Na konci týdne si ale dejte pozor na zdraví. Teple se oblékejte. Budete náchylná k respiračním onemocněním.
Foto: Shutterstock

60095432dde03obrazek.pngVáhy
Začátkem týdne se budete cítit osaměle. Budete zmatená a nebudete si vědět rady s důležitými rozhodnutími ve svém profesním životě. Doporučujeme se také vyhýbat riskantním sportům nebo jízdě ve spěchu.
Foto: Shutterstock

60095441ab01dobrazek.png
Štír
Chodíte kolem horké kaše už pořádně dlouho. Je čas to změnit. Najděte v sobě impuls. Pusťte se do řešení. Výsledek bude mít na váš život rozhodně pozitivní dopad. Nebojte se, do toho.
Foto: Shutterstock

60095450e1825obrazek.pngStřelec
Nenechte se rozhodit svým okolím. Nevadí, že třeba nemáte ještě ani jeden vánoční dárek, když ostatní mají dávno nakoupeno, nejlepší nápady stejně míváte, když se dostanete pod tlak.
Foto: Shutterstock

6009546047d3bobrazek.pngKozoroh
V myšlenkách budete pořád utíkat od reality někam jinam. Zkuste se alespoň v práci přemoci, aby na vás kolegové nemohli svalit nějaký problém pro nedostatek pozornosti.
Foto: Shutterstock

6009546e83101obrazek.pngVodnář
Věnujte větší pozornost svým snům. Budou se do nich totiž promítat vaše podvědomé touhy, představy a zájmy. Následujte je a uvidíte, že vás dovedou na správné místo.
Foto: Shutterstock

600954803f615obrazek.pngRyby
Možná se vám to bude zdát nemožné, ale pravdou je, že někdy může nepříjemnou situaci pomoci vyřešit prosté objetí. Více se tedy objímejte, ale nejdříve se ujistěte, jestli s tím lidé ve vašem okolí nemají problém.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová. 

Reklama