64a80cf75cc5dobrazek.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Máte strach, jak to se začínajícím měsícem/novým školním rokem budete zvládat, ale vaše obavy jsou zbytečné. Není třeba, abyste všechny úkoly zvládal/a jen vy. Delegujte úkoly i na ostatní. Jste přeci rodina.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Pokud budete stále pochybovat o svých schopnostech a budete si málo důvěřovat, nikdo vám nebude věřit, že dosáhnete svých cílů. Toto je skvělé období, kdy můžete přijít s novou energií a začít znovu. Pohřběte selhání a dívejte se do budoucnosti.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Je před vámi velmi příjemný týden, který přinese nečekané setkání, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Zkuste udělat něco pro vaše zdraví, zařaďte ideálně nejakou pravidelnou sportovní aktivitu do vašeho týdenní plánu. I malá procházka má smysl.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
Na začátku týdne budete plná vzrušení a něhy. Konec týdne však přinese nedostatek touhy mezi vámi a vaším protějškem, jelikož budete oba naladěni na úplně jinou vlnu a pocity ze začátku týdne se rychle obrátí naruby.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Mysleli jste, že si konečně v létě odpočinete od dětí, ale nestalo se. Nebojte se, končí prázdniny a začíná škola, což jim sice nepřejete, ale trochu sobecky se těšíte. Uff, dejte nohy nahoru a relaxujte.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Možná vás přepadne deprese, protože pomalu končí léto. A do toho jste přibrali pár kil. Ale vypadá to, že jste si léto jinak parádně užili a bude vám chybět. To znamená jediné, že máte na co vzpomínat a ze zážitků budete čerpat celý podzim a zimu. A těch pár kilo? Zhubnete raz dva.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Na dovolené jste měli čas přemýšlet a teď nevíte, jestli zůstat v práci, kde jste si vybojovali super pozici a máte i super peníze, nebo odejít, protože se tam cítíte nesvobodně a svázaně. Poslouchejte své srdce.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Na začátku tohoto týdne budete mít šanci zvýšit svou aktivitu při realizaci svých plánů. Díky tomu dojde k rozsáhlému pokroku v práci i ve vašich osobních projektech. Dejte si však pozor, přijde jedna malá překážka, kterou byste neměli podcenit.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Pozor na své věci. Budete stále hledat telefon, klíče, peněženku, chipové karty… Vaše pozornost totiž bude lehce roztříštěná. Začátek měsíce s sebou přinesou mnoho úkolů, ale nebojte, všechno se brzy přežene.  
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Ne a ne přestat pršet! A vy jste zrovna jako na potvoru měli naplánovanou práci na zahradě. Počasí se sice jen tak umoudřit nemá, ale vy nezoufejte a vrhněte se na pořádný úklid spíže či šatníku.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Bolavé křivdy jste zvyklí dusit uvnitř sebe. Jediný člověk, který tím však opět trpí jste jen vy sám. Nebojte se ze sebe vypustit emoce a dát najevo, že si za sebou stojíte. Nakonec to za vás nikdo jiný neudělá.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Ryby introverti by se neměli zdráhat novému seznámení. Zkuste raději vykročit ze své komfortní zóny a vpustit si do života toho nového člověka, který o seznámení s vámi očividně stojí. Může se z toho vyklubat nová známost, vážný vztah i krásné přátelství.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama