64a80c4e10198blobid0.png
Foto: Shutterstock

beran.gifBeran
Cítíte se skvěle a přesně i takto vypadáte. Záříte do všech stran. Ať za tím stojí léto, odpočinek, dostatek spánku či cokoli, zkuste si tento pocit a náladu zachovat co nejdéle.
Foto: Shutterstock

byk.gifBýk
Děti jsou jako z divokých vajec? Zapřáhněte je a pošlete k babičce, tchyni nebo ještě jednou na tábor. Potřebujete si pořádně odpočinout, což půjde jen bez nich. Pokud se to povede, vytáhněte všechny ty knihy, co jste si chtěli přečíst a začněte.
Foto: Shutterstock

blizenci.gifBlíženci
Máte zatím hodně pracovně zaplněné léto? Udělejte si volno alespoň na pár dní, ať si odpočinete a naberete nové síly, budete pak ještě víc produktivnější, a dokonce vás možná i někdo pochválí za váš excelentní výkon.
Foto: Shutterstock

rak.gifRak
WOW! Letos vám to opálení teda vyšlo. Očekávejte, že pokud se nebudete dostatečně mazat, skončíte už příští týden jako dalmatin, začnete se totiž loupat. Předejděte tomu a každý večer se poctivě mažte.
Foto: Shutterstock

lev.gifLev
Máte hlavu plnou nápadů a k tomu opravdu gratulujeme, ale ne všechny jsou reálné. Nenechte se unést a vraťte se trošku zpět nohama na zem jinak budete své blízké okolí opravdu hodně iritovat.
Foto: Shutterstock

panna.gifPanna
Vaše nekonfliktní povaha vám dlouho neumožňovala ozvat se a projevit svůj názor. Ovšem čeho je moc, toho je příliš. Postavte se konečně za sebe a od plic řekněte, co si myslíte. Jinak se může stát, že s vámi budou lidé dělat co se jim zamane.
Foto: Shutterstock

vaha.gifVáhy
Je před vámi důležité rozhodnutí a bylo by fajn, kdybyste nyní moc neváhali. Ano, je to trochu proti vašemu naturelu, ale dlouhé váhání akorát způsobí, že o nabídku přijde, nebo promarníte její výhodnost. Držíme palce, aby vaše rozhodnutí bylo správné a přišlo včas.
Foto: Shutterstock

stir.gifŠtír
Kdybyste měli být ovládáni, měli byste dálkové ovládání. Je nejvyšší čas, abyste si uvědomili, že váš život někdo řídí, a měli byste se z takových pout vymanit. Nedovolte nikomu, aby za vás rozhodoval nebo vám diktoval, jakou se vydat cestou.
Foto: Shutterstock

strelec.gifStřelec
Konec léta vám s velkou pravděpodobností do cesty přivlaje romantický zážitek. Ať už se bude jednat o chvilku intimity v dlouhodobém manželství nebo krátký románek s doposud neznámým člověkem, vlije vám to novou krev do žil.
Foto: Shutterstock

kozoroh.gifKozoroh
Posledních pár dní nebylo nic míň než jízda na horské dráze a je lidské cítit se trochu pod psa. Nedovolte, aby tyto překážky nepříznivě ovlivnily vaši náladu a motivaci. Pokračujte v cestě za svými cíli.
Foto: Shutterstock

vodnar.gifVodnář
Připadá vám, že vám život protéká mezi prsty a čas utíká takovým tempem, že s ním zkrátka nedokážete udržet tempo. Máte pocit, že když zvolníte, už uběhlý čas nikdy nedohoníte. Tak to ale není. Odpočinek vám umožní nabrat energii a opět se bez problémů naskočit do kolotoče života.
Foto: Shutterstock

ryby.gifRyby
Hvězdy vám tento týden budou nakloněny, pokud jde o fyzickou zdatnost. Pokud pociťujete slabost v těle, tento týden se jí budete moci konečně zbavit. Také budete mít příležitost polepšit si v práci a podnikání.
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka Linda Zdražilová

Reklama